Про нас

Багаторічний досвід нашої компанії дозволяє з упевненістю заявити - ми найкращі в своїй галузі! За роки своєї роботи, ми здобули безліч клієнтів по всій Україні і підтверджуємо бездоганність репутації щоденною працею. Пропонується оперативна і професійна послуга - буріння свердловин, яка позбавить вас від необхідності вникати в складний технічний процес.

Ми готові надати бурильні роботи на максимально вигідних для клієнта умовах. Менеджери в режимі онлайн або шляхом телефонних переговорів нададуть попередню консультацію та оформлять заявку на виїзд майстра.

Буріння свердловин на воду

Як ми працюємо?

Буріння свердловин

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Буріння свердловин під воду

Виїзд бригади

Пробурити свердловину

Консультація

Буріння свердловин у важкодоступних місцях

Якісна работа

Буріння свердловин ціна

Результат

Фото наших робіт

Які послуги ми надаємо?

На сьогоднішній день, ми активно проводимо буріння артезіанських свердловин, завдяки наявності спеціальної техніки, а також персоналу, який дослідно і професійно нею керує. У своїй роботі ми використовуємо сучасні машини і техніку, але в той же час, намагаємося враховувати умови в яких буде створюватися свердловина. Відштовхуючись від них, кваліфіковані фахівці нашої компанії, вибирають найбільш для буріння метод. Ми пропонуємо:

 • Буріння свердловин малогабаритною установкою, яка передбачає комфортне розміщення техніки навіть на невеликих ділянках.
 • Комбіновані методи - нас не лякають виникаючі на шляху перешкоди і труднощі! Працюємо з пісками і слабостійкими породами, застосовуючи спеціально розроблені методи. Ваш запит - свердловина для води буде виконано незалежно від складнощів процесу.
 • Ручне буріння - специфічний вид робіт, часто застосовується для важкодоступних місць. Можливе застосування даного способу в комбінованому вигляді з паралельним використанням механічної техніки.
 • Буріння машиною - допускає великомасштабні роботи на великих і просторих територіях. Даний вид відноситься до ряду робіт з використанням великогабаритної техніки.

Якщо говорити про тимчасові витрати на виконання буріння, то такі роботи займають, в середньому від 5 до 15 годин. Це безпосередньо залежить від порід грунту - робити свердловину на піщаній ділянці на порядок простіше, ніж на глиняному грунті.

Відгуки наших клієнтів

Анна

Буріння свердловин для воды

16.05.2014

Нам знадобилися послуги спеціальної техніки для того, щоб пробурити свердловину для води на дачній ділянці. Знайшли контакти вашої компанії через знайомих. У призначений термін приїхала бригада майстрів і дуже оперативно організували нам свердловину. Дякую!

Анастасія

Артезіанська свердловина

02.11.2017

Я ніколи не думала, що можна так швидко і легко зробити прямо у дворі свого приватного будинку артезіанську свердловину! Дякую майстрам вашої компанії за професіоналізм і надання відмінною ціни за свою роботу. Будемо звертатися ще і радити знайомим!

Роман

Буріння свердловини на воду

25.01.2020

Фахівці вашої компанії проводили буріння свердловин на воду вручну на нашій дачній ділянці. Майстри приїхали вчасно, у них були всі необхідні інструменти. У грунті попався великий корінь від старого дерева. Його швидко видалили і це не завадило подальшому процесу.

Від чого залежить ціна буріння свердловин

Буріння свердловин ціна завжди демократична і обумовлена тими процесами, які необхідно виконати майстру, щоб домогтися поставленої задачі. Вартість буріння свердловини залежить від ряду моментів, які можуть вплинути на хід роботи. Клієнт може замовити буріння, яке потребує особливої терміновості - даний фактор теж може впливати на зміну стандартної ціни. Ціна залежить від ряду факторів:

 • Буріння свердловин у важкодоступних місцях безпосередньо впливає на ціну
 • Конструкція і величина самої свердловини
 • Глибина і діаметр свердловини на воду
 • Потреба в кількості води.

Вартість попередньо узгоджується з замовником. Оплата здійснюється тільки після завершення робіт.

Хочете мати власну свердловину?

Менеджер c задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Переваги буріння свердловини на приватній ділянці

Буріння свердловини - дуже відповідальна і трудомістка робота і якщо вона виконана з дотриманням всіх правил і технічних вимог, то наявність такої установки на території приватного будинку, має безліч плюсів! Для того, щоб свердловина служила вам не одне десятиліття, звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи. І тоді ви отримаєте такі переваги:

 • Ви власник автономного і незалежного водопостачання
 • Якість води - маючи свердловину ви можете бути впевнені що п'єте чисту воду, в яку не можуть потрапити каналізаційні стоки або інші непотрібні елементи
 • У порівнянні з колодязем, продуктивність пристрою свердловини набагато вища
 • Користування свердловиною має терміни придатності до 50 років

Відповіді на часті питання про буріння свердловин

⭐️ Чи надає ваша компанія документи на буріння свердловини?

Наша компанія є гарантом і бере на себе регуляцію технічного процесу буріння. Ми надаємо сертифікати та дозволи, а також паспорт на свердловину.

⭐️Що входить у вартість буріння свердловини?

Стандартна послуга буріння свердловин ціна за метр включає в себе: виїзд інженера на ділянку, подачу бурильної техніки, підготовчі роботи, буріння і прокачування води.

⭐️ Як здійснити буріння свердловини на малогабаритному участку з садом?

Пробурити свердловину на заставленій невеликій ділянці - не проблема. Для таких робіт ми використовуємо малогабаритні бурильні установки або ручне буріння свердловин. Грунт який залишиться після буріння, ми відразу ж прибираємо, а вода автоматично відкачується в ємність, встановлену на автомобілі.

⭐️ Як визначити глибину свердловини?

Наші фахівці дуже ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Коли потрібно розрахувати її глибину в справу підключаються кадастрові документи по ділянці, щоб з максимальною точністю визначити обсяг робіт і надати замовнику кошторис.

⭐️ Чи правда, що пробурити свердловину взимку буде дешевше?

Так! Пробурити свердловину взимку, завдяки тому, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму простіше. Буріння можна безперешкодно проводити навіть на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

⭐️ Що таке кесон і чи потрібен він мені?

Кесон - це порожниста конструкція, яка виконує захисні функції і встановлюється над свердловиною.

Де ми знаходимося