Про нас

Багаторічний досвід нашої компанії дозволяє з упевненістю заявити - ми кращі в своїй галузі! За роки своєї роботи, ми маємо безліч клієнтів по всій Україні і підтверджуємо бездоганність репутації щоденною працею. Пропонується оперативна і професійна послуга - буріння свердловин Новоград-Волинський, яка позбавить вас від необхідності вникати в складний технічний процес.

Ми готові надати бурильні роботи на максимально вигідних для клієнта умовах. Менеджери в режимі онлайн або шляхом телефонних переговорів нададуть попередню консультацію та оформлять заявку на виїзд майстра.

Буріння свердловин на воду Новоград-Волинський

Як ми працюємо?

Буріння свердловин Новоград-Волинський

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Буріння свердловин під воду Новоград-Волинський

Виїзд бригади

Пробурити свердловину Новоград-Волинський

Консультація

Буріння свердловин у важкодоступних місцях Новоград-Волинський

Якісна робота

Буріння свердловин Новоград-Волинський ціна

Результат

Фото наших робіт в Новоград-Волинському

Які послуги ми надаємо?

На сьогоднішній день, ми активно проводимо буріння артезіанських свердловин в Новоград-Волинському, завдяки наявності спеціальної техніки, а також персоналу, який дослідно і професійно нею керує. У своїй роботі ми використовуємо сучасні машини і техніку, але в той же час, намагаємося враховувати умови в яких буде створюватися свердловина. Відштовхуючись від них, кваліфіковані фахівці нашої компанії, вибирають найбільш підходящий для буріння метод. Ми пропонуємо:

 • Буріння скважини малогабаритною установкою, яка передбачає комфортне розміщення техніки навіть на невеликих ділянках.
 • Комбіновані методи - нас не лякають виникають на шляху перешкоди і труднощі! Працюємо з пісками та слабостійкими породами, застосовуючи спеціально розроблені методи. Ваш запит - свердловина для води Новоград-Волинський - буде виконано незалежно від складнощів процесу.
 • Ручне буріння - специфічний вид робіт, часто застосовується для важкодоступних місць. Можливе застосування даного способу в комбінованому вигляді з паралельним використанням механічної техніки.
 • Буріння машиною - припускає великомасштабні роботи на великих і просторих територіях. Даний вид відноситься до ряду робіт з використанням великогабаритної техніки.

Якщо говорити про тимчасові витрати на виконання буріння, то такі роботи займають, в середньому від 5 до 15 годин. Це безпосередньо залежить від порід грунту - робити свердловину на піщаній ділянці на порядок простіше, ніж на глиняному грунті.

Відгуки наших клієнтів в Новоград-Волинському

Анна

Буріння свердловини для води

16.05.2014

Нам знадобилися послуги спеціальної техніки для того, щоб пробурити свердловину для води в Новоград-Волинському на дачній ділянці. Знайшли контакти вашої компанії через знайомих. У призначений термін приїхала бригада майстрів і дуже оперативно організували нам свердловину. Спасибі!

Анастасія

Артезіанська свердловина

02.11.2017

Я ніколи не думала, що можна так швидко і легко зробити прямо у дворі свого приватного будинку артезіанську свердловину! Дякую майстрам вашої компанії за професіоналізм і надання відмінною ціни за свою роботу. Будемо звертатися ще і радити знайомим!

Роман

Буріння свердловини на воду

25.01.2020

Фахівці вашої компанії проводили буріння свердловин на воду вручну на нашій дачній ділянці. Майстри приїхали вчасно, у них були всі необхідні інструменти. У грунті попався великий корінь від старого дерева. Його швидко видалили і це не завадило подальшому процесу.

Від чого залежить ціна буріння свердловин в Новоград-Волинському

Буріння свердловин в Новоград-Волинському ціна завжди демократична і обумовлена тими процесами, які необхідно виконати майстру, щоб домогтися поставленої задачі. Вартість буріння свердловини в Новоград-Волинському залежить від ряду моментів, які можуть вплинути на хід роботи. Клієнт може замовити буріння, яке потребує особливої терміновості - даний фактор теж може впливати на зміну стандартної ціни. Ціна залежить від ряду факторів:

 • Буріння свердловин у важкодоступних місцях у Києві прямопропорційно впливає на ціну
 • Конструкція і величина самої свердловини
 • Глибина і діаметр свердловини на воду
 • Потреба в кількості води.

Вартість попередньо узгоджується з замовником. Оплата здійснюється тільки після завершення робіт.

Хочете мати власну свердловину?

Менеджер із задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Переваги буріння свердловини на приватній ділянці

Буріння свердловини - дуже відповідальна і трудомістка робота і якщо вона виконана з дотриманням всіх правил і технічних вимог, то наявність такої установки на території приватного будинку, має безліч плюсів! Для того, щоб свердловина служила вам не одне десятиліття, звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи. І тоді ви отримаєте такі переваги:

 • Ви власник автономного і незалежного водопостачання
 • Якість води. Маючи свердловину ви можете бути впевнені що п'єте чисту воду, в яку не можуть потрапити каналізаційні стоки або інші непотрібні елементи
 • У порівнянні з колодязем, продуктивність пристрою свердловини набагато вище
 • Користування свердловиною має терміни придатності до 50 років

Відповіді на часті питання про буріння свердловин в Новоград-Волинському

⭐️ Чи надає ваша компанія документи на буріння свердловини в Новоград-Волинському?

Наша компанія є гарантом і бере на себе регуляцію технічного процесу буріння. Ми надаємо сертифікати та дозволи, а також паспорт на свердловину.

⭐️ Що входить у вартість буріння свердловини в Новоград-Волинському?

Стандартна послуга буріння свердловин ціна за метр в Новоград-Волинському включає в себе: виїзд інженера на ділянку, подачу бурильної техніки, підготовчі роботи, буріння і прокачування води.

⭐️ Як здійснити буріння свердловини на малогабаритній ділянці з садом?

Пробурити свердловину на заставленій невеликій ділянці - не проблема. Для таких робіт ми використовуємо малогабаритні бурильні установки або ручне буріння свердловин. Грунт який залишиться після буріння, ми відразу ж прибираємо, а вода автоматично відкачується в ємність, встановлену на автомобілі.

⭐️ Як визначити глибину свердловини в Новоград-Волинському?

Наші фахівці дуже ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Коли потрібно розрахувати її глибину в справу підключаються кадастрові документи по ділянці, щоб з максимальною точністю визначити обсяг робіт і надати замовнику кошторис.

⭐️ Чи правда, що пробурити свердловину взимку буде дешевше?

Так! Пробурити свердловину в Новоград-Волинському взимку, завдяки тому, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму - простіше. Буріння можна безперешкодно проводити навіть на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

⭐️ Що таке кесон і чи потрібен він мені?

Кесон - це порожниста конструкція, яка виконує захисні функції і встановлюється над свердловиною.

Також ми знаходимось