Про нас

Наша компанія має досвід роботи по монтажу теплої підлоги в Гірському більше п'яти років. Десятки виконаних робіт різного формату. Тисячі квадратних метрів покладеної теплої підлоги під плитку, ламінат і інших покриттів.

Найпопулярнішими варіантами теплої підлоги в Гірському є електрична тепла підлога, інфрачервона тепла підлога і водяна тепла підлога. Гірське відмінне місто для укладання теплих підлог, так як наприклад ціна теплої водяної підлоги за м2 обійдеться за дуже привабливою ціною. Але де можна знайти сервіс, який може провести швидку укладання теплої підлоги за прийнятною ціною? Не турбуйтеся, такий сервіс є, і для того, щоб ваш тепла підлога в Гірському була утеплена у відповідності з усіма правилами, вам потрібно звернутися до нас!

Чому варто скористатися послугами нашої компанії для установки теплої підлоги в Гірському? Ми вже багато років працюємо з клієнтами, а тому знаємо, чого хоче кожен замовник. Якщо людина не знайомий зі специфікою роботи кожного з пристроїв, ми з радістю надамо його і допоможемо зробити правильний вибір.

Тепла підлога ціна Гірське

Як ми працюємо?

Водяна тепла підлога ціна Гірське

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Встановлення теплої підлоги Гірське

Виїзд бригади

Монтаж теплої підлоги Гірське

Консультація

Ціна на теплу підлогу Гірське

Якісна робота

Електрична тепла підлога Гірське

Результат

Інфрачервона підлога Гірське

Ціни на монтаж теплої підлоги в Гірському

Види робіт Ціна за м2
Монтаж водяної теплої підлоги від 100 грн
Монтаж електричної теплої підлоги від 90 грн
Монтаж інфрачервоної теплої підлоги від 60 грн
Монтаж терморегулятора від 125 грн

Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам і ми з радістю представимо повний список послуг і ціни на них.

Хочете замовити теплу підлогу?

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з оформленням замовлення і консультацією!

Фото наших робіт в Гірському

Види теплої підлоги в Гірському

Як ми вже сказали, наша компанія займається установкою декількох видів теплих підлог: електричної, інфрачервоної, водяної і кабельної.

  • Електрична тепла підлога в Гірському це система підігріву складається з безлічі кабелів, які простягають під основним покриттям. Електро тепла підлога найчастіше використовується в квартирах або офісах
  • Водяна тепла підлога в Гірському в свою чергу більш популярна серед власників приватних будинків, так як з нею витрати на електроенергію значно скорочуються. При цьому установка водяної підлоги в багатоквартирних будинках суворо заборонено
  • Інфрачервона тепла підлога в Гірському вважається найуніверсальнішою, так як її можна укладати практично під будь-яке покриття. Серед її плюсів також будуть еластичність і гнучкість, а значить ви зможете використовувати її практично на будь-якій поверхні. У тому числі використовувати її як теплу підлогу на балконі.

    Інфрачервону теплу підлогу застосовують для монтажу теплої підлоги під ламінат, керамічну плитку, лінолеум, паркетну дошку, паркетом, ковролін. Плівкова тепла підлога може бути як основна, так і додаткова

На сайті компанії представлена інформація щодо того, у скільки обійдеться монтаж теплої підлоги ціна в Гірському практично не відрізняється від вартості таких послуг в інших містах. Точну суму озвучить менеджер після всіх вимірів і узгодження нюансів.

Відгуки наших клієнтів в Гірському

Руслана

Водяна тепла підлога

16.05.2014

Ми з чоловіком будуємо свій будинок і, за порадою знайомих, звернулися в вашу компанію за послугою - «водяна тепла підлога під ключ ціна Гірське». Вартість виявилася у вас найбільш доступною. Тепер ми - щасливі володарі відмінної системи обігріву. Роботою задоволені! Спасибі!

Андрій

Плівкова тепла підлога

02.11.2017

Всім рекомендую найекономічнішу і просту в монтажі інфрачервону теплу підлогу ціна Гірське. Розцінка на її установку в цій компанії виявилася найнижчою, і я звернувся сюди. Результатом задоволений - в моїй сирій квартирі на 1-му поверсі тепер тепло і сухо!

Іван

Тепла підлога

25.01.2020

З появою маленької дитини, вирішили поміняти систему обігріву і зробили ставку на водяна тепла підлога ціна Гірське. Вартість нас влаштувала саме у вашій компанії, і ми замовили установку. Залишилися задоволені сервісом. Спасибі!

Хочете встановити теплу підлогу?

Менеджер із задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

З чого складається ціна на теплу підлогу в Гірському

Монтаж теплої підлоги в Гірському - завдання вкрай серйозне, тому ми не можемо дозволити собі використовувати ненадійне обладнання або матеріали. Не важливо, чи це з'єднання для плівкової теплої підлоги або рідинно-електричні конструкції для водяної теплої підлоги, ми працюємо тільки з найнадійнішими виробами, які закуповуємо безпосередньо у виробників. Вартість робіт по монтажу будь-яких видів теплих підлог в Гірському залежить від багатьох факторів:

  • Площа приміщення
  • Вид теплої підлоги
  • Вартості матеріалу
  • Місцезнаходження об'єкта

Точна вартість розраховується після відвідування і виміру об'єкта. Для розрахунку точної вартості необхідно знати яка основа. Основа впливає на вартість робіт, витрат матеріалу і звичайно на термін служби теплої підлоги в Гірському.

Відповіді на часті питання щодо монтажу теплої підлоги в Гірському

⭐️ Чи небезпечна ударом струму електрична підлога в Гірському?

Тепла підлога ціна Гірське на цю систему обігріву найбільш вигідна в нашій компанії, і ми можемо з упевненістю заявити, що нагріваючі мати розробляються з урахуванням безпеки. Щільна ізоляція кабелю і неможливість його пошкодження дає можливість монтувати таку підлогу і у ванній, і на кухні. Тобто ні пролита вода, ні висока вологість не викличуть удар струмом.

⭐️ Скільки часу займає монтаж теплої підлоги в Гірському?

Час на установку цих систем обігріву залежить від того, яку саме тепла підлога ви вибрали. Так, установка водяної підлоги може тривати 3-4 робочих дня, а інфрачервона підлога буде готова до використання вже через кілька годин.

⭐️ Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

Це різновид електричної теплої підлоги, що представляє собою тонку плівку, в яку включені елементи з ІК-випромінюванням. Її укладають на теплоізоляційний матеріал, а зверху настилають підлогу. Монтаж такої підлоги можна зробити на будь-якому етапі ремонту. А витрата електроенергії у неї менше, ніж у кабельних варіантів.

⭐️ Чи багато електроенергії споживає?

Електрична тепла підлога ціна Гірське і в інших містах на електроенергію зростає, і споживачі бояться, що виявляться не в змозі оплачувати рахунки, зробивши в будинку теплу підлога. Але для роботи нагрівальних матів потрібно набагато менше енергії, ніж для електричного котла або бойлера. Кабель в підлозі працює не постійно, а лише при зниженні температури. А так як плитка і стяжка добре акумулює тепло, то вона найчастіше виявляється відключеним.

⭐️ Чи може випромінювання, яке створює електричний тепла підлога в Гірському, завдати шкоди організму людини?

Електромагнітне поле якісної теплої підлоги, зробленої з використанням двожильного кабелю, слабке. Воно навіть нижче природного, створюваного нашою планетою, а значить, без шкоди.

⭐️ В яку ціну обійдеться?

Водяна тепла підлога ціна м2 Гірське і в інших містах враховує вартість труб, колектора, теплоізоляції і інших комплектуючих. Розрахувати її ви зможете, звернувшись до нашого консультанта.

Також ми знаходимся