Про нас

Штукатурка стін і стелі - це невід'ємна і дуже важлива частина ремонтних робіт будь-якого приміщення. Наша компанія має величезний досвід і кращих майстрів в даному напрямку, ми любимо свою роботу і робимо її з задоволенням! Безліч наших клієнтів мали можливість переконатися у високій якості наданої послуги - декоративна штукатурка в Берестечку.

Ми даємо гарантію на виконання всіх обговорених завдань, а ви отримуєте готові стіни оперативно і без затримок! До того ж, наша компанія надає кращу вартість на послуги. Декоративна штукатурка ціна за роботу Берестечко, представлена в оновленому каталозі і доступна до ознайомлення для всіх наших клієнтів. Вибирайте надійного виконавця, щоб отримати інноваційне рішення з оформлення стін вашого будинку!

Штукатурні роботи Берестечко

Як ми працюємо?

Ручна штукатурка Берестечко

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Декоративна штукатурка стелі Берестечко

Виїзд майстра

Машинна штукатурка Берестечко

Консультація

Ціни на послуги штукатура Берестечко

Якісна робота

Штукатур Берестечко ціни

Результат

Ручна штукатурка стін Берестечко

Ціни на послуги штукатура в Берестечку

Види робіт Ціна за м2
Демонтаж старої штукатурки від 25 грн
Машинна штукатурка від 210 грн
Ручна штукатурка стін від 100 грн
Ручна штукатурка стін по маяках від 85 грн
Вирівнювання стін гіпсовою штукатуркою від 90 грн
Шпаклівка стін від 45 грн
Ручна штукатурка стель від 105 грн
Вирівнювання стелі від 95 грн

Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам і ми з радістю представимо повний список послуг і ціни на них.

Хочете замовити штукатура

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з вибором і консультацією!

Фото наших робіт в Берестечку

Тонкощі декоративної штукатурки в Берестечку

Нанесення декоративної штукатурки - процес, що вимагає вміння і досвіду. Даний вид матеріалу дуже зручний, адже мода на нього дозволяє декорувати приміщення без подальших маніпуляцій - з цієї штукатуркою у вас буде готовий дизайн приміщення.

Послуги штукатура в Берестечку визначають метод нанесення штукатурки і майстер починає кладку, дотримуючись технологію заздалегідь продуманої імітації - стилістики. Умовно весь процес нанесення декоративної штукатурки можна розділити на такі етапи:

 • Підготовка стін
 • Приготування суміші за інструкцією
 • Надання кольору - кольорування штукатурки
 • Нанесення суміші
 • Вирівнювання поверхні
 • Шліфування стін

Переваги машинної штукатурки в Берестечку

Машинна штукатурка Берестечко - одна з наших основних кваліфікацій. Завдяки численним перевагам, а також зручності застосування, цей вид робіт користується величезним попитом. Машинна штукатурка ціна в Берестечку може бути різна, залежно від обсягів і типу приміщень.

Технологія процесу впевнено завоювала лідируючі позиції, особливо якщо мова йде про великі приміщення. Штукатурка стін машинним способом в Берестечку полягає у використанні спеціальної техніки і вирівнюванні розчину на поверхні стіни. Плюси застосування штукатурки машинної в Берестечку очевидні:

 • Економія часу та оперативність нанесення
 • Механізованість процесу
 • Рівномірність укладання матеріалу
 • Якісне нанесення, усунення повітряних бульбашок

Механізована штукатурка в Берестечку проводиться як всередині приміщення так і для облицювальних робіт. А гіпсова машинна штукатурка прекрасно підходить під подальшу фарбування і дає можливість отримати гладку ідеально рівну стіну. Ознайомитися з питанням вартості ви зможете в розділі про прайсах - машинна штукатурка стін ціна Берестечко, а також скориставшись консультацією менеджера компанії

Особливості ручної штукатурки в Берестечку

Ручна штукатурка стін в Берестечку - робота, що вимагає ретельності, акуратності і досвіду майстра. Багато що залежить і від якості матеріалів - штукатурка повинна бути тільки висококласна, адже це безпосередньо позначиться на термінах її експлуатації. Наші майстри використовують найкращу сировину і відповідні інструменти. Технологія, штукатурки стін по маяках в Берестечку досить трудомісткий процес. Ось кілька фактів, що дозволяють мати про нього уявлення:

 • Маяк - це рівень, по якому визначаються прямі кути, а також стіни
 • Технологія еволюціонувала і на даний момент є безліч методик
 • Інноваційні способи дозволяють використовувати лазер, в той час як раніше застосовувалися спеціальні підвіски і шнурки
 • Установка маятника - важлива деталь, від якої буде залежати подальший успіх укладання
 • Виконується даний вид робіт як машинними сумішами, так і матеріалом для ручного нанесення
 • Після нанесення штукатурки маяки знімаються

Штукатурка стін по маяках ціна, може залежати від кількості осіб в бригаді, а також використовуваних матеріалів і масштабу робіт.

Відгуки наших клієнтів в Берестечку

Ольга

Венеціанська штукатурка

16.05.2014

Ми робили заявку в вашу компанію з питанням - венеціанська штукатурка ціна за роботу м2. Залишилися дуже задоволені і вартістю і приїздом майстра, який провів повну консультацію і визначив терміни виконання робіт.

Максим

Ручна штукатурка стін

02.11.2017

Ручна штукатурка стін ціна Берестечко одна з найкращих саме у вас! Майстри дуже ввічливі, зробили все швидко і красиво. Тепер у нас в квартирі ідеальні стіни, завдяки вам. Дякую!

Богдан

Штукатурка зовнішніх стін

25.01.2020

Штукатурка зовнішніх стін в Берестечку в нашому заміському будинку, була виконана майстрами вашої компанії. Сподобався професіоналізм, пунктуальність і порядність ваших фахівців. Результатом залишилися задоволені на всі 100!

Хочете замовити декоративну штукатурку стін?

Менеджер c задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Види декоративної штукатурки в Берестечку

Залежно від кінцевої мети і стилістики всього приміщення, визначаються види декору. Найбільш поширені з них зарекомендували себе як трендовий і оригінальний дизайнерський штрих:

 • Декоративна штукатурка під цеглу - рішення, яке додасть приміщенню особливої гармонії і стилістики. Процес укладання такої штукатурки вимагає від майстра досвіду і певних тимчасових витрат. Штукатурка гіпоалергенна і не містить шкідливих речовин.
 • Декоративна штукатурка під камінь - середньовічні кам'яні замки не даремно користувалися такою популярність, адже завдяки структурі і шляхетності зовнішнього вигляду природного матеріалу, створювалися величні і монументальні будівельні рішення.

Де застосовувати декоративну штукатурку

Штукатурка такого формату, може бути застосована у багатьох типах приміщень. За рахунок своєї практичності і оригінальності зовнішнього вигляду її часто використовують в будинках, квартирах і офісах

 • Декоративна штукатурка в коридорі - завдяки величезному вибору кольору і фактури, даний матеріал дуже люблять застосовувати саме в коридорі. При цьому штукатурка має хороші експлуатаційні показники, вона легко чиститься і не вимагає до себе багато уваги по догляду.
 • Декоративна штукатурка у ванній - також може стати ідеальним рішенням, адже можливість вибору стилістики, дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські задуми
 • Декоративна штукатурка в прихожій - обличчя будь-якого приміщення, його візитна картка - це передпокій. Декоративна штукатурка надає особливу атмосферу і затишок даної частини будинку, вдало обіграти стилістику і надати акцент.
 • Декоративна штукатурка в спальні - дозволяє створити декоровані острівці і зонувати приміщення.

Відповіді на часті питання про штукатурку в Берестечку

⭐️ Нам необхідна машинна штукатурка в Берестечку, чи поміститься ваш агрегат в квартиру?

Залежно від розміру приміщення вибирається той чи інший тип штукатурки. Для малогабаритних квартир, найчастіше пропонується ручний тип нанесення штукатурки. Він заощадить витрати і стане більш доцільним рішенням.

⭐️ Утеплення стін і штукатурка сумісні?

Є теплоізоляційна штукатурка, яка наноситься на стіни шляхом застосування спеціальної технології. Для цього вибирають цементно-піщаний тип матеріалу, як результат отримуємо моноліт утеплювач.

⭐️ Чи небезпечна штукатурка для астматиків та алергиків?

Інноваційні матеріали забезпечують гарантію екологічності. Штукатурка, яку використовують майстри нашої компанії абсолютно нешкідлива і безпечна.

⭐️ Який термін придатності вашої роботи?

Штукатурка різних виробників передбачає термін використання - до 25 років, але не плутайте з терміном придатності, оскільки суміші зазвичай потрібно застосувати протягом 6 місяців.

⭐️ Ваш майстер зможе зробити кладку декоративної штукатурки в Берестечку на балконі?

Так облицювання балкона - це частий запит нашим майстрам, ми легко зможемо виконати роботу в найкоротші терміни.

⭐️ Чи робите ви "штукатурку під ключ в Берестечку" в новобудові?

Для наших майстрів немає непосильних завдань. Всі замовлення обговорюються індивідуально і прораховуються в залежності від масштабів роботи. Шліфування стін в новобудові під ключ можлива.

Також ми знаходимося