Про нас

Наша компанія з багаторічним стажем і високо профільними фахівцями пропонує послуги сантехніка в Україні. Роботи передбачають зв'язок з сантехнічними вузлами - це важливий етап, будь то ремонт або усунення поломки. Діяльність відрізняється безліччю особливостей, процес виконання яких вимагає руки досвідченого і знаючого майстра.

Ми пропонуємо гарантовано швидку і якісно виконану послугу - сантехнік в Україні. Наші майстри оперативно виключать поломку будь-якої складності, або здійснять установку сантехнічного обладнання.

Менеджери нададуть попередню консультацію та підтвердять заявку - викликати сантехніка в Україні; допоможуть розібратися у виді виниклої проблеми, визначать вартість її усунення, а також нададуть список супутніх матеріалів.

викликати сантехніка Україна

Як ми працюємо?

сантехнік терміново Україна

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

приватний сантехник Україна

Виїзд майстра

сантехнік Україна недорого ціна

Консультація

сантехнік Україна відгуки

>Монтаж або усунення дефектів

сантехнік додому Україна

Результат

хороший сантехнік Україна

Ціни на послуги сантехніка в Україні

Види робіт Ціна
Сантехнічні роботи від 400 грн
Прочищення каналізації від 500 грн
Установка унітазу від 1000 грн
Установка бойлера від 1000 грн
Ремонт змішувача від 200 грн
Ремонт зливного бачка від 400 грн
Ремонт сантехніки від 300 грн
Установка умивальника від 600 грн
Ремонт джакузі від 800 грн

Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам і ми з радістю представимо повний список послуг і ціни на них.

Хочете викликати сантехніка?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з вибором і консультацією!

Фото робіт по сантехнічним послугам в Україні

З чого складається ціна на послуги сантехніка

Процес ціноутворення - це пункт послуги сантехніка в Україні ціни, який безпосередньо залежить від діяльності, яку буде виконувати майстер, а також від кількості виконаної роботи. Ми ретельно контролюємо вартість наших послуг і намагаємося надати клієнтам кращі ціни.

Тому з нашою допомогою можна замовити роботу сантехніка в Україні недорого! Давайте докладніше розберемося - що може вплинути на зміну ціни на сантехнічні роботи в Україні?

  • Терміновість робіт. У разі негайного виклику вартість може відрізнятися від стандартної. Наш майстер в прискореному режимі повинен буде подолати міські відстані і в найкоротші терміни усунути поломку. Сантехнік терміново в Україні - досить популярна послуга, оскільки дане питання рідко вимагає зволікань.
  • Вид і обсяг виконуваних робіт. Клієнти можуть ознайомитися з цінами на всі надані нашими сантехніками послуги на сайті, а також за допомогою дзвінка оператору, який проведе консультацію і відповість на всі питання.

Відгуки наших клієнтів в Україні

Ольга

Ремонт сантехніки

16.05.2014

Потік сифон у ванній. За порадою подруги, я подзвонила по вказаному телефону і замовила послугу - сантехнік додому Україна. Хлопці дуже ввічливо відповіли і порекомендували перекрити воду до приїзду майстра. Сантехнік був в квартирі через 40 хвилин і усунув проблему, встановивши новий сифон.

Анна

Установка сантехніки

02.11.2017

Шукали майстрів для установки сантехніки в кухні. Завдяки форуму по відгуках - сантехнік в Україні, знайшли вас. Роботи були виконані оперативно і в обумовлені терміни. Приємно здивувало, що вартість послуг досить демократична! Все зроблено добротно і по толку, спасибі!

Олег

Установка унітазу

25.01.2020

Майстри вашої компанії встановили нам унітаз і бойлер. Робота була виконана швидко, ніяких претензій немає. Сантехнік дав супутні рекомендації щодо подальших робіт в кухні та порадив як краще провести установку фільтру.

Як розпізнати недосвідченого майстра?

Для того, щоб всі роботи стосуються сантехнічного боку ремонту або усунення неполадок, були виконані на всі 100, довіряйте тільки перевіреним майстрам! У нашій практиці, траплялися ситуації, коли доводилося виправляти неякісну роботу попереднього сантехніка. Це складніше і затратним, адже перероблення завжди займає більше часу і ресурсів. Як же розпізнати на початковому етапі такого "профі" і застерегти себе від попадання в незручну ситуацію - давайте розберемося!

  • Будьте пильні, якщо компанія не називає вам точних сум виконання робіт. Хороший сантехнік в Україні завжди знає хоча б приблизну вартість потрібної деталі і зможе зорієнтувати клієнта, адже питання досить важливе і замовник повинен розуміти на які умови погоджується.
  • Якщо майстер заявляє, що приїде протягом п'яти хвилин, то включивши логіку, ми розуміємо - в умовах мегаполісу - це просто неможливо, хіба що у виняткових випадках, коли офіс компанії знаходиться поблизу адреси поломки.
  • Вартість сантехнічних робіт в Україні повинна бути середньоринковою. Якщо раптом вам пропонують занадто низькі ціни, переконайтеся, що компанія реальна. Такий хід часто є лише приманкою, прихованого шахрая або недосвідченого сантехніка, який і виконає роботи в відповідно до заниженої ціни.
  • Ніколи не платите наперед, навіть якщо мова йде про передоплату. Майстер повинен отримати оплату тільки за фактом виконання обумовлених робіт.

Помітили протікання води?

Менеджер c задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Наша команда швидко налагодить роботу вашого трубопроводу!

Якщо ви шукайте - сантехнік в Україні недорого, ціна на таку послугу, надана на сайті. Ми в найкоротші терміни якісно виконаємо всі необхідні процеси. Команда майстрів володіє потрібними знаннями для проведення дій пов'язаних з:

  • Сантехнічними роботами стандартного типу або які вимагають індивідуального підходу і розрахунку. Вони можуть бути пов'язані з системами холодного та гарячого водопостачання, опалення та каналізаційними питаннями.
  • Ремонт і усунення поломок: зливного бака, джакузі, будь-якого виду сантехніки. Може здійснюватися в терміновому порядку, А також за попереднім записом на зручний для клієнта час.
  • Різного роду установка сантехніки: унітази, бойлери, умивальники, змішувачі. Наші майстри працюють тільки з найкращим обладнанням
  • Очисні роботи, пов'язані із забрудненням або непрохідністю каналізації.

Відповіді на часті питання про сантехніків в Україні

⭐ Що входить у вартість виклику сантехніка в Україні?

У разі точного діагностування проблеми та визначення її вартості, майстер зобов'язаний: вирішити поставлену задачу; провести консультацію щодо подальшого використання; привести місце роботи в належний вигляд.

⭐ Як виглядають ваші сантехніки, чи не буде це підозріла людина?

Всі наші майстри - професіонали своєї справи, працюють тільки в брендованій уніформі, ввічливо відповісти на всі запитання.

⭐ Чи завжди тверезі ваші майстри?

Компанія ретельно стежить за своєю репутацією, тому таких проблем не виникає.

⭐ Чи потрібно надавати сантехніку інструмент?

Майстер приїжджає з повним набором інструментів. Перед виїздом приватного сантехніка в Україні, оператор може уточнити фронт роботи для того, щоб у майстри був в наявності необхідний комплект.

Де ми знаходимося