Про нас

Фахівці компанії надають весь спектр послуг, пов'язаний з укладанням і монтажем дахів в Україні. На додаток до цього, в перелік стандартних послуг входить ремонт даху і його реконструкція. Покрівельні роботи в Голій Пристані проводяться на професійному рівні в чітко встановлені терміни.

Незважаючи на те, що багато власників приватних будинків не завжди розрізняють поняття покрівлі і даху, дах виконує теплоізоляційну функцію і часто використовується для захисту приватного будинку від вітру і опадів, тоді як покрівля даху в Голій Пристані і її призначення полягає у відведенні зливових вод з верхньої частини приватного будинку, котеджу, вілли.

Таким чином, компанія спеціалізується і на ремонті покрівлі в Голій Пристані, забезпечуючи її водонепроникність і міцність. Фахівці компанії відповідають за створення несучої конструкції даху будинку згідно з існуючим проектом, заздалегідь затвердженим із замовником.

Фальцева покрівля ціна Гола Пристань

Як ми працюємо?

Монтаж профнастилу Гола Пристань

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Мембранна покрівля Гола Пристань

Виїзд бригади

Вальмова покрівля Гола Пристань

Консультація

Дах з профнастилу Гола Пристань

Якісна робота

Покрівельні роботи ціна Гола Пристань

Результат

Монтаж бітумної черепиці Гола Пристань

Ціни на покрівельні роботи в Голій Пристані

Види робіт Ціна за м2
Монтаж металочерепиці від 120 грн
Настил бітумної черепиці від 160 грн
Монтаж композитної черепиці від 250 грн
Установка кроквяної системи від 50 грн
Монтаж покрівельного профнастилу від 140 грн
Ремонт і реконструкція покрівлі від 150 грн

Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам і ми з радістю представимо повний список послуг і ціни на них.

Хочете замовити покрівлю даху?

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з оформленням замовлення і консультацією!

Фото наших робіт в Голій Пристані

Види покрівельних робіт в Голій Пристані

Умовно ремонт покрівлі в Голій Пристані поділяють на два види, а саме плоску і скатну.

  • Плоска покрівля вважається більш дешевою в порівнянні зі скатної, і в основному використовується для покриття складських приміщень. Має непомітний ухил, щоб забезпечити стікання води з поверхні. Однією з важливих переваг плоского даху є те, що він вважається найбільш простий в експлуатації, так як завжди легко встановити антену, зручно займатися чищенням димоходів
  • Скатний дах вважається більш дорогою конструкцією, ніж плоский, в зв'язку з тим, що площа похилого даху завжди буде більше, ніж плоского, тому на монтаж даху в Голій Пристані або в інших містах України потрібно просто більше будівельних матеріалів. Серед скатних дахів представлені як односхилі, так і куполоподібні, вибір яких залежить від індивідуальних вимог і фінансових можливостей замовника

Однією з найбільш популярних форм скатних дахів є класична двосхила покрівля. Монтаж покрівлі передбачає використання різних покрівельних матеріалів, і в силу їх менших витрат дозволяє істотно заощадити кошти, виділені на покриття даху в Голій Пристані та інших містах України.

Відгуки наших клієнтів в Голій Пристані

Катерина

Монтаж керамічної черепиці

16.05.2014

Незважаючи на те, що керамічна черепиця вважається тендітної, вже давно вирішили зупинитися на цьому покрівельному матеріалі, так як у нього багато переваг. Задоволені вибором команди і приємно здивовані якістю виконаних покрівельних робіт.

Володимир

Покрівля даху

02.11.2017

Уже не перший раз співпрацюю з компанією. Спеціалізуються на роботі з різними покрівельними матеріалами. Роботою дуже задоволений, по-цьому завжди буду радити компанію і друзям і родичам.

Анастасія

Монтаж покрівлі з черепиці

25.01.2020

Порадувала якість виконаних покрівельних робіт, і вартість. Перш ніж перейти до монтажу покрівлі з металочерепиці, порадилися з фахівцями компанії, які і допомогли у виборі покрівельного матеріалу.

Хочете зробити ремонт даху?

Менеджер із задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Який матеріал вибрати для покрівлі даху в Голій Пристані

Покрівельні роботи проводяться з метою захистити будинок від руйнування і проникнення вологи всередину. Вибір покрівельного матеріалу залежить не тільки від проекту несучої конструкції і індивідуальних переваг замовника, але і виду покрівлі. На зміну солом'яним і дерев'яним дахах прийшли теплоізоляційні і водонепроникні покрівлі з металочерепиці, профнастилу, руберойду і т.д.

  • Покрівля з черепиці - покрівля з металочерепиці має тривалий термін використання, який становить близько 30 років. На додаток до цього, профільні пластини, виготовлені зі сталі, покривають захисним полімерним покриттям. Особливо цінується бітумна черепиця, або гнучка, але саме тришарова, яка більше підходить до кліматичних умов країни
  • Фальцева покрівля - фальцева покрівля, ціна якої є більш-менш прийнятною, якщо мова не йде про використання міді, відрізняється герметичністю. До того ж, таке покриття є легким, тому його укладання буде простим. Більш доступними за вартістю вважаються фальц-панелі, виготовлені з оцинкованої сталі
  • Покрівля з профнастилу - профнастил являє собою оцинковані сталеві листи, які покриваються полімерами і фарбами. Монтаж профнастилу передбачає укладання покрівельного матеріалу на обрешітку, виготовлену з дерева. Рекомендується робити перекриття даху в Голій Пристані, тоді як для плоских покрівель такий матеріал не підходить
  • Покрівля з рубероїду - для укладання покрівлі з рубероїду необхідно попередньо підготувати не тільки підставу для монтажу, але і розгорнути рубероїдові листи, щоб розгладити складки на їх поверхні. Матеріал ідеально підійде як для укладання плоских, так і скатних дахів. При виборі рубероїду слід переконатися, що він має надійний захист від вологи.

З чого складається ціна на покрівельні роботи в Голій Пристані

Покрівельні роботи ціна в Голій Пристані і інших містах України залежить від ряду заходів, необхідних для укладання даху, розрізняються вибором необхідного способу монтажу і верхнього покриття.

  • Розцінки на покрівельні роботи залежать від особливостей укладання даху з профнастилу або ж монтажу металочерепиці - поетапно або під ключ
  • Слід враховувати й індивідуальні вимоги замовника, що визначає складність виконання покрівельних робіт в Голій Пристані і ціну

Прайс лист на покрівельні роботи можна додатково запросити у консультантів магазину, використовуючи контакти для зв'язку з ними, розміщення на офіційному сайті компанії.

Відповіді на часті питання по покрівельних роботах в Голій Пристані

⭐️ Які складнощі можуть виникнути при монтажі покрівлі з бітумної черепиці в Голій Пристані

Покрівлі з бітумної черепиці відрізняються водостійкістю, якщо ухил становить близько 12 градусів. Якщо не дотримуватися стандартної вимоги, що забезпечує якісне перекриття даху в Голій Пристані, вона просто буде протікати. При підвищенні ухилу до 18 градусів потрібно використання додаткових матеріалів для перекриття місця стиків і т.д.

⭐️ Як кріпиться бітумна черепиця?

Матеріал характеризується наявністю спеціального клейового шару, але додатково фіксується за допомогою покрівельних цвяхів, як один з найбільш надійних і дешевих варіантів.

⭐️ Монтаж покрівлі в Голій Пристані власними зусиллями реальний?

Процес є трудомістким, але в деяких випадках можна встановити покрівлю самостійно, якщо є необхідні інструменти і розуміння тонкощів виконання покрівельних робіт. У випадку з перекриттям багатощипцевих або інших складних за конструкцією дахів потрібно залучення професіоналів.

⭐️ Чи варто робити дах з рубероїду в Голій Пристані?

Незважаючи на те, що з'являються нові модифіковані покрівельні матеріали, рубероїд залишається затребуваний через низьку вартість і доступность. Щоб перекрити дах, іноді досить і одного рулону, а ціна стане дійсно приємним бонусом - в межах 40-90 грн за м2.

⭐️ Покрівельне покриття з якого матеріалу відноситься до дійсно бюджетних рішень перекриття верхньої частини будинку?

При укладанні використовувалася металочерепиця, вважається найбільш надійним і довговічним матеріалом, і відносно дешевим. Дах ціна м2 в Голій Пристані складе близько 120 гривень.

⭐️ Чи обов'язково підшивати дах?

Підшивка звисів даху здійснюється за допомогою софітів, які мають не тільки декоративну функцію, але і знижують ймовірність поселення в підставі даху різних птахів. Софіти використовуються і для створення ефективної подкровельной вентиляції.

Також ми знаходимося