Про нас

SuperDim є компанією, яка пропонує широкий спектр послуг з санкціонованого відкриття дверей. Складність процедури залежить від типу замку, клямок, використовуваних для захисту житлового простору від проникнення зловмисників, непроханих гостей.

Команда фахівців відповідає за аварійне відкриття замків, коли власник квартири не може потрапити в житло через проблеми з клямкою. Коли частина ключа застрягла в замочній щілині, немає можливості потрапити у власну фортецю, не пошкодивши двері, служба відкриття дверей стане надійним партнером в здійсненні проникнення на територію житлового простору на законній підставі, після отримання відповідного дозволу від власника.

Незважаючи на спроби впоратися з виниклими труднощами самостійно, оскільки багато власників будинків, квартир намагаються власними зусиллями витягнути зламаний ключ, все ж розмір завданого матеріального збитку повинен зупинити від нефахового злому. Звертаючись до професіоналів, відкривання замків здійснюється без ушкодження майна, замкового механізму.

Як ми працюємо?

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Виїзд майстра

Консультація

Якісна робота

Результат

Які саме послуги відкриття ми надаємо?

Обійти суперзахист у вигляді замкового механізму не так-то просто, хоча фахівці SuperDim, які мають великий досвід в розблокуванні, заміні замків, справляються з поставленим завданням в два рахунки.

  • Розкриття замків здійснює без ключа, коли він загублений/зламаний, але після підтвердження того, що клієнт є власником квартири.
  • Послуга, що має на увазі відкриття дверей, може знадобитися, коли двері ненавмисно закрилися, немає можливості потрапити всередину іншим способом.
  • Розкриття замків є не менш популярною послугою, чим ремонт замків. Пояснюється це регулярністю використання пристрою для відкриття/ закриття дверей.
  • Установка замків здійснюється після вивчення матеріалу дверей, її товщини, проміжку між дверима, рамою.

Служба відкриття замків гарантує конфіденційність, захист персональної інформації. Йдеться про індивідуальний підхід до кожного клієнта, який звертається за допомогою до фахівців SuperDim.

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів

Анастасія

Відкриття дверей

04.11.2018

Після повернення з роботи близько години провела біля вхідних дверей, намагаючись зайти в квартиру. Покликала сусідів, але безрезультатно, - механізм з ключем, що обертається, не працює. Викликала SuperDim. Благо, під рукою виявився і паспорт з пропискою. Зробили усі швидко і красиво, не встигла і засмутитися. Спасибі за швидкість і якість роботи!

Андрій

Розкриття дверей

25.03.2019

Застряг ключ в замку. Уперше вирішив скористатися послугами компанії, щоб зберегти цілісність дверей, тільки встановлених. Фахівці компанії швидко зреагували на виклик. Якістю роботи задоволений! Раджу компанію друзям і близьким!

Олег

Відкриття дверей в офісі

23.02.2021

Не змогли потрапити до офісу рано вранці. Викликали SuperDim, щоб заручитися підтримкою професіоналів при розкритті замку. Сподобалася не лише швидкість виконання поставленого завдання, але і вартість, результат після завершення злому і установки нового замку.

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Чому варто замовити послугу розкриття замку у нас?

Аварійне розкриття замків, як одна з послуг компанії, забезпечує збереження дверей, завдяки чому можна скоротити витрати на установку нової у разі виявлення поломки пристрою з ключем, що обертається.

  • Екстрене відкриття замків виконується в максимально короткі терміни без зайвих витрат, шуму.
  • Перевагою звернення до професіоналів є замовлення комплексного пакету послуг. Оскільки злом замків може супроводжуватися подальшим вилученням старої деталі, установкою новою, яка стане гарантією надійного захисту житлового простору.

Відповіді на часті питання по відкриттю замків

⭐️ Що треба зробити власникові квартиру у разі поломки ключа, коли частина інструменту залишається усередині замкового механізму?

Попри те, що багато власників відразу ж намагаються зламати двері, фахівці лише радять не залишати двері без нагляду до приїзду служби розкриття замків.

⭐️ Яка вартість послуги розкриття замків?

Ціна на відкриття замків залежить від того, яка встановлена двері, прості або фірмові металеві, типу замкового механізму, кількості дверей, які треба відкрити за один приїзд.

⭐️ Чи ушкоджується замок після розкриття замку, або його можна ще використати далі без необхідності заміни на новий?

Після злому ЦМС механізм не годитиметься для подальшого використання. Тому передбачається його вилучення, установка нового.

⭐️ У разі виклику служби розкриття замків чи ушкоджуються двері?

Екстрене відкриття дверей здійснюється без їх ушкодження. Мабуть, це є однією з важливих переваг звернення до професіоналів. Навіть при свердлінні отвору воно успішно закривається декоративними накладками.

⭐️ Як швидко приїде фахівець SuperDim на виклик?

Враховуючи особливість послуги, приїзд фахівця обговорюється в індивідуальному порядку з менеджером компанії при оформленні заявки. Відразу ж можна уточнити точний час, дату відвідування майстра.

⭐️ Чи потрібні які-небудь документи для проведення послуги розкриття замку?

Клієнт повинен надати документи, що підтверджують право власності на майно, щоб забезпечити законність проникнення на територію житлового простору.

Де ми знаходимося