Про нас

SuperDim - це компанія, яка готова зробити вирівнювання ділянки, спил дерев і інші подібні послуги з прибирання вашої ділянки. Команда професіоналів готові прибрати будь-яку територію по розмірах, враховуючи побажання клієнтів. Ми завжди раді узяти велике замовлення або маленький. Для компанії ключове завдання - це задовольнити побажання наших клієнтів, як постійних, так і нових.

Ми працюємо в цьому напрямі вже декілька років і раді забезпечувати якісні послуги для ділянок. Для нас не проблема, якщо вам потрібне обрізання дерев або їх спилювання. Ми також готові зробити корчування пнів і інші різновиди прибирання. Звертайтеся до нас, якщо хочете перетворити свою територію до невпізнання.

Як ми працюємо?

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Виїзд майстра

Консультація

Якісна робота

Результат

Чому варто замовити послугу прибирання ділянки у нас?

Будь-яке прибирання ділянки вимагає багато часу і фізичної праці. Більшість власників дачної території або великої ділянки землі біля свого заміського дому просто не мають цього ресурсу, ну або він не достатній. На допомогу готова приїхати наша бригада, котора виконати будь-який вид прибирання максимально оперативно.

Але чому ж саме нашу компанію варто вибрати, а не іншу аналогічну?
- Ми використовуємо тільки професійне дороге устаткування, яке не просто забезпечує якісність прибирання, але і дозволяє зробити все гранично швидко;
- Наші фахівці - це справжні універсали, адже вони можуть прибрати дерева на ділянці і навіть забезпечити косовицю трави (з усім списком послуг ви можете ознайомитися на сайті або подзвонити менеджерові);
- Усі робочі тонкощі ми беремо на себе, і клієнтам навіть немає потреби робити самостійно якісь підготовчі роботи.

Тепер немає сумнівів, чому ж прибирання ділянки - це послуга, яку краще довірити нашим майстрам на всі руки?

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів

Віталій

Видалення дерев

10.05.2019

Мені треба було видалення дерев, тому що самому було страшно починати це робити. Та і допомогти нікому, адже в сім'ї тільки дружина і дві дочки. Вирішив поступити по-чоловічому і не тривожити рідних тим, що зайнявся небезпечною роботою. Замовлення видалення в цій компанії. Приїхали за домовленістю і виконали усі швидко, як і обіцяли під час спілкування. При необхідності до вас звертатимуся.

Анастасія

Спил дерев

11.06.2019

Спил дерев - це дуже небезпечно. Один раз самі пробували і пошкодували. Дерево впало на старий сарай на дачі. Добре, що ніхто не постраждав. Тепер звертаємося тільки в цій компанії. Хлопці, спасибі, що ви є і допомагаєте прибрати ділянку, коли це треба.

Анатолій

Спил дерев

09.10. 2019

Завжди хвилювала ціна, адже спиляти дерево може коштувати дуже дорого. Але знайшов по відгуках вашу компанію. Відразу не повірив, що за таку вартість зможуть зробити все якісно. Я помилився, реально. Все швидко і у справі. Справжня робота профі.

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Особливості прибирання ділянки

Розчищення ділянки - це не просто послуга, яка вимагає великої витрати часу і сил. Для виконання роботи якісно дуже важливо забезпечити наявність професійного устаткування. Саме сучасна і дорога техніка зможе швидко допомогти з виконанням будь-якого завдання і зробити все якісно. У нашій компанії є таке устаткування, перевірене на практиці вже багато разів.

До того ж спилювання дерев - це ще і небезпечно. Є риски того, що недосвідчена людина може пошкодити навколишні будівлі або ще гірше - себе. Тому самому займатися подібними завданнями на своїй ділянці не стоїть. Тут повинна працювати бригада професіоналів, яких знаю усі тонкощі і нюанси роботи. До того ж ми готові забезпечити, що спил дерев або косовиця трави ціна - оптимальне і вигідне рішення.

Відповіді на часті питання про прибирання ділянки

⭐️ У вас розчищення ділянки включає конкретний список послуг?

Ви можете самостійно вказати, що саме необхідно зробити на вашій ділянці, а ми підлаштуємося під індивідуальність вашого випадку. Можливо, вам знадобиться щось конкретне. Наприклад, валяння дерев.

⭐️ Ви використовуєте професійне устаткування?

Так, адже саме застосування сучасної техніки дозволяє виконати свою роботу швидко і якісно. Так ми упевнено говоримо про терміни реалізації замовлення і відразу орієнтуємо замовника про вартість роботи.

⭐️ Ви робите косовицю трави або інших містах?

Ми працюємо, але готові активно займатися розширенням своєї компанії. Ми знаємо як важливі наші послуги в передмістях, де переважає приватний сектор.

⭐️ Чому немає конкретної ціни на прибирання ділянки?

На усі послуги встановлений певний прайс-лист. Але обрізання дерев ціна може також і варіюватися. Це залежить від площі території, складності самого завдання, дальності розміщення вашої ділянки. Усі нюанси можна обговорити з менеджером по телефону.

⭐️ Скільки за часом займе, якщо треба спиляти дерево у кількості п'яти штук?

Все залежить від особливостей їх розміщення і розмірах. Зазвичай, усі терміни узгоджуватися ще до приїзду бригади. Ви також можете замовити виїзд майстра для огляду території.

⭐️ Чи є безкоштовна консультація на сайті?

Звичайно. Ми потурбувалися про те, щоб клієнти могли отримати усю важливу інформацію про нас. Якщо залишилися питання, після вивчення інформації на сайті, то можете сміливо дзвонити по вказаному номеру менеджерам. Чи поспілкуватися в режимі онлайн на нашому сайті.

Де ми знаходимося