Загальні відомості

Маляр є фахівцем, головним завданням якого є фарбування різних поверхонь з використанням кістечок, валика і інших інструментів. Окрім основного завдання, в компетенцію майстри входять і додаткові, приміром, усунення косметичних дефектів. До появи готових фарб майстра вимушені були змішувати різні інгредієнти між собою, щоб отримати бажаний колір. Іншими словами, він бере на себе відповідальність по підготовці кольору і нанесення фарби на поверхню.

Працювати він може самостійно, як фрілансер, або ж в компанії з іншими фахівцями. Іноді для фарбування поверхні притягується і штукатур, і дизайнер. Якщо штукатур займається підготовкою поверхні до фарбування, то дизайнер є тим фахівцем, який приймає рішення про вибір і поєднання кольорів, фарбувального матеріалу і так далі

Як знайти замовлення для маляра

Хочете отримувати замовлення?

Розмістіть свої контакти на нашому сайті і отримаєте нових клієнтів!

Дізнатися про співпрацю

Ситуація на ринку: чому кадри йдуть на вільні хліби

Співпрацювати з виконробом і командою фахівців, які займаються одним проектом, набагато зручніше, оскільки завжди є гарантія того, що професійний покрасчик стін буде залучений в який-небудь з проектів. Дійсно, у виконроба є своє портфоліо і постійні клієнти, які радять компанію і своїм друзям. Такий досвід ідеально підходить початківцям, які ще не зовсім розуміють, з чим їм належить мати справу на практиці, а не в теорії.

Але з появою власних інструментів, комплект яких вдалося зібрати упродовж декількох років роботи, тестуючи новітні моделі валиків і кистей, індивідуальні замовлення для маляра стають джерелом постійного доходу. Оскільки встановлює ціну не виконроб, якому потрібний фахівець для фарбування стін, заздалегідь погоджуючи з ним вартість виконаних завдань, а професійний покрасчик стін, орієнтуючись на досвід і складність завдання від замовника. Таким чином, розраховується вартість квадратного метра, і він несе відповідальність за виконання замовлення відповідно до вимог замовника.

Соціальні мережі, Instagram, Facebook, Youtube, і інші соціальні платформи є важливими інструментами просування власних послуг. Але якщо клієнти з Інтернету для маляра є однією з цілей, яка доки недосяжна, треба навчитися просувати себе в Інтернеті самостійно. Не у усіх фахівців з великим досвідом виходить просувати власні послуги, конкуруючи з іншими професіоналами, оскільки немає досвіду в просуванні, немає портфоліо. Реклама для маляра важлива тільки у тому випадку, якщо він уміє її використати собі на благо. Тому багато хто співпрацює з іншими платформами, або компаніями, у тому числі і з SuperDim.

Компанія SuperDim пропонує індивідуальний план підписки на розсилку новин про появу нових вакансій для приватних майстрів. Шукати роботу для маляра по Україні стане набагато простіший, оскільки замовників не треба шукати на різних платформах, а треба мониторить тільки одну. Частому маляру належить навчитися швидко мониторить і фільтрувати інформацію, щоб вже сьогодні отримати довгождане замовлення.

Біржі для пошуку роботи: простий спосіб знайти замовників

SuperDim співпрацює з фахівцями в різних містах України, тому клієнтам компанії не треба спеціально витягати майстра з іншого міста, щоб оформити замовлення на фарбування стін. Клієнти компанії мають можливість обговорити з майстром тонкощі завдання, домовитися про ціну, подивитися зразки, дізнатися більше про майстра і його досвід. Таким чином, SuperDim - це не лише дійсно простий спосіб знайти собі замовника, але і закласти фундамент для побудови довгострокових стосунків.

SuperDim просто і коротко відповідає на питання, як знайти роботу приватному маляру. Адже не кожен має час і харизму, бажання і можливості вести свій YouTube- канал і Instagram- сторінку, а з superdim.com.ua можна цілком сфокусуватися на своїй професійній діяльності, підвищенні якості виконання робіт, вивченні нових технологій.

Попри те, що багато хто може скептично відноситься до таких бірж для пошуку роботи, все ж сарафанове радіо не завжди вистрілює в потрібний час. СуперДим пропонує дійсно зрозумілі інструменти, ніяких складнощів в пошуку замовлення на фарбування стін. У разі потреби завжди можна звернутися в службу підтримку, щоб повідомити про недобросовісного замовника. Мабуть, такий вид співпраці може стати надійним захистом не лише для приватного маляра окремо, але і усій професії в цілому.

Хочете отримувати більше клієнтів?

Ви можете розмістити свої контакти на нашому сайті і отримувати нових замовників!

Розмістити дані на SuperDim

Отримуйте заявки з найбільшого сайту України у сфері ремонту!

З СуперДім можна не лише швидко знайти роботу у власному місті або інших містах України, але і навчиться планувати, вносити корективи у власний графік роботи, орієнтуючись на потреби замовника і власні можливості. І для цього треба трохи - заповнити форму, які послуги ви надаєте і в яких містах і знайти свого першого замовника через SuperDim!