Про нас

У нашій професійній компанії SuperDim доступне будівництво басейнів за вигідною вартістю. Ми ніколи не завищуємо ціну, щоб послуга була доступна для клієнтів усіх категорій. За багато років роботи нашими замовленнями залишилися задоволені власники приватних будинків, дач, а також власники різних курортів і готелів.

У портфоліо вже скупчилася більше кількість прикладів красивих басейнів. Поєднання різних якісних матеріалів, унікального дизайну і комфортних форм. Усе це дозволяє угодить навіть найвимогливішому клієнтові нашої компанії. Ми враховуємо обов'язково усі побажання замовників і вносимо свої невеликі коригування. А на виході виходить ідеальний варіант басейну. Якщо у вас є бажання забезпечити доступність басейну біля свого дому, то сміливо звертайтеся до менеджерів сайту. Вони допоможуть вам з урахуванням усіх нюансів підготувати невеликий проект і викликати фахівця для огляду ділянки. На місці вже буде сформована доступна вартість з урахуванням усіх побажань.

Як ми працюємо?

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Виїзд майстра

Консультація

Якісна робота

Результат

Чому варто замовити послугу будівництво басейнів у нас?

Самому побудувати басейн - це просто не можливо, а особливо, якщо до цього не було подібного досвіду у будівництві. Наша компанія підходить до роботи комплексно. Простіше кажучи, фахівці беруть на себе відповідальність за проектування самої конструкції. А після затвердження проекту - презентація готової роботи, готової до використання.

Наша компанія - це ваш надійний партнер. Будівництво басейнів під ключ тепер стане простим і максимально оперативним. Ми готові реалізувати продумані проекти не лише для приватних осіб. Ми також раді виконати замовлення будь-яких складнощів, а саме басейни спортивного призначення, для йоги, для малюків і навіть для атракціонів.

У роботі наші фахівці звикли використати тільки якісні матеріали. Саме це гарантує не просто естетичний зовнішній вигляд самого басейну. А також забезпечить тривалі термін служби, щоб радіти можливість поплавати як можна довше. Основні характеристики басейнів нашого виробництва - це зносостійкість і надійність. Кожен клієнт може розраховувати, що за вказану вартість буде окуплено позитивним настроєм від купання.

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів

Віта

Виготовлення басейну

10.05.2019

Мені треба було виготовлення басейнів, щоб за оптимальною ціною підготували проект. Ми в маленькому будинку живемо і ділянка невелика. Хотілося щось невеликий для літа зробити. Нам майстри порадили, як краще все влаштувати. Підготували спочатку проект, погоджували усі, зробили закупівлю матеріалу у перевіреного постачальника. Ось вже рік користуємося і все просто прекрасно!

Катерина

Будівництво басейну 11.06.2019

Давно хотіли басейн зробити біля нашого фітнес-центра. Хотіли щось сучасне і якісне. Керівництво виділило суму конкретну, тому шукали вартість басейну під ключ максимально адекватну. Знайшли цю компанію і нам допомогли сформувати досить бюджетну модель басейну. Все супер. Задоволений і клієнти, і наше керівництво. А що може бути краще?

Мирослав

Будівництво басейну

09.10. 2019

Я працюю креативним директором спортивного комплексу. Вирішили розширитися і стало питання будівництва басейну. Мені дали відповідальність найняти компанію для проектування і будівництва. Хвилювався, звичайно. Це перший великий проект під моїм керівництвом. І я дуже вдячний вам. Справжні соціалісти, які реалізували наші ідеї на ура!

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Особливості будівництва басейнів

Установка басейнів займає багато часу і вимагає облік декількох особливостей. Передусім тривалість будівництва залежить від форми. Це може бути квадратна, прямокутна і навіть кругла форма. Відповідно підготовка території при різному виді відрізнятиметься. Першим етапом буде підготовка території. Після вже перейде все на стадію формування котловану, що також має свої особливості.

При роботі з вікнами важливо провести не лише правильне регулювання. До речі, цей процес може знадобитися навіть для найдорожчих конструкцій. Також важливо перевірити стан усіх комплектуючих. При необхідності може знадобитися заміна окремих деталей.

Наприклад, бетонний басейн ціна трохи доріжці. І цей пов'язаний з додатковими потребами під час зведення. В основному, термін реалізації проекту ви завжди можете уточнити у менеджера, щоб бути готовими до різних ситуацій.

Відповіді на часті питання про будівництво басейнів

⭐️ Чи дорого коштує басейн під ключ?

Все залежатиме від особливостей конструкції. Також на вартість впливає такі чинники, як габарити майбутнього басейну і використовувані матеріали. Бетонні басейни відрізняються надійність і міцністю, що відбивається на ціні. Усі нюанси, які відносяться до ціни, можна уточнити у наших менеджерів.

⭐️ Як оформити замовлення на будівництво басейну?

На сайті нашої компанії є можливість оформлення зворотного дзвінка. У вас уточнять усі побажання до майбутньої будови. Приїде майстер, який допоможе оформити замовлення послуги і підготує попередній проект. Його вже допрацьовуватимуть декілька представників компанії ще до початку підготовчих робіт.

⭐️ Скільки коштує побудувати басейн?

Питання ціни найпопулярніше. Все залежатиме від вживаного матеріалу, форми басейну, особливостей при підготовці території, а також від габаритів котловану. Усе це обговорюється ще на етапі проектування.

⭐️ Чи важлива присутність при будівництві басейну?

Ні. Ми готові гарантувати вам безпеку. Фахівці самостійно контролюватиму процес роботи, щоб встигнути все робити в запланований період. До речі, про усі затримки ми завжди попереджаємо заздалегідь.

⭐️ Чи готові узяти у виробництво вже готовий проект?

Ми займаємося комплексним виготовленням басейнів. Але за бажання клієнта готові використати вже заздалегідь підготовлений проект. У будь-якому випадку його подивляться фахівці, щоб визначити точність все нюансів і мінімізувати непередбачені ситуації в процесі роботи.

⭐️ Хто вибирає матеріали для басейну?

Наша компанія виконає роботу з урахуванням усіх роблень клієнта. Тому підбір матеріалів завжди здійснюється спільно. Клієнт говорить про бажання, а наші співробітники допомагає вибрати самий відповідний варіант матеріалу саме в конкретному випадку замовника.

Де ми знаходимося