О нас

Реставрація ванн в Кременчуці - сучасна і дуже затребувана послуга, при професійному виконанні якої, ви отримуєте абсолютно новий зовнішній вигляд і функціональність звичного предмета побуту. Ми допоможемо вам діагностувати рівень ушкоджень і порекомендуємо - який саме вид оновлення підійде якнайкраще, враховуючи індивідуальні особливості і матеріал виготовлення ванни.
Що ми пропонуємо:

 • реставрація ванн в Кременчуці ціна якої приємно вас здивує
 • відновлення ванн в Кременчуці
 • ремонт ванн в Кременчуці
 • відновлення емалі ванни
 • реставрація ванн рідким акрилом і інше
Реставрація ванн в Кременчуці ціна

Як ми працюємо?

реставрація ванн в Кременчуці недорого

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Акриловий вкладиш в Кременчуці

Виїзд майстра

Ремонт ванн в Кременчуці

Консультація

Емалювання ванни в Кременчуці

Якісна робота

Відновлення емалі ванни в Кременчуці

Результат

З чого складається ціна реставрації ванни в Кременчуці

Для того, щоб визначити точну вартість на послугу реставрація ванн в Кременчуці недорого, ви завжди можете скористатися нашим детальним прайсом. Кожне наше замовлення - це індивідуальний підхід і облік усіх побажань клієнта. Залежно від того - які витрати будуть вкладені в матеріали, визначається підсумкова ціна. Вартість складається з таких складових:

 • Виїзд нашого кваліфікованого майстра і діагностика стану ванни
 • Консультація майстра і вибір виду реставрації
 • Проведення високо профільного оновлення ванного устаткування
 • Подальші рекомендації по відходу за ванною

Цінова політика може бути стандартною або мінятися в процесі виконання послуги, наприклад, якщо замовник вважає за краще змінити матеріали на більш менш якісні і інших деталей. Абсолютно усі ціни обмовляються і озвучуються перед виконанням робіт.

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів в Кременчуці

Ольга

Реставрація ванної

16.05.2014

У нас була дуже стара ванна в квартирі і хотіли купити нову, але потім подруга розповіла що, звернулася до SuperDim і вони відреставрували старе устаткування перетворивши ванну на "цукерочку". Вирішили і ми спробувати і не пошкодували! Наша ванна засіяла чистотою і свіжістю, я навіть не чекала що вийде така краса! Спасибі велике!

Анастасія

Акриловий вкладиш

02.11.2017

Шукала - де можуть зробити акриловий вкладиш в Кременчуці і знайшла безліч позитивних відгуків про оперативність і майстерність фахівців SuperDim. Звернувся за консультацією і відразу ж оформив замовлення. Зробили усі як я хотів на вищому рівні, можете сміливо звертатися - компанія гідна.

Олег

Реставрація ванни акрилом

25.01.2021

Замовляли у вашій компанії послугу реставрація ванн акрилом в Кременчуці і залишилися дуже задоволені її виконанням. Майстер кваліфікований, ввічливий, виконав роботу за 4 години і ванна стала просто як новенька! Дякуємо за професіоналізм!

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Які бувають види реставрації ванни?

У компанії SuperDim ви зможете вибрати будь-який вподобаний вам варіант реновації ванни. Ми пропонуємо такі її види:

 • Емалювання ванни в Кременчуці. Цей реставраційний спосіб застосовується до багатьох видів ванн. Він припускає нанесення декількох шарів спеціального матеріалу, який після повного висихання забезпечує гладку і гармонійну поверхню устаткуванню. У складі матеріалів використовують епоксидну смолу, рідку емаль, барвник і спеціальний отверджувач.
 • Наливна ванна в Кременчуці припускає її покриття акрилом. Професійна суміш дає ефект блиску, а також маскує усі видимі тріщинки і недоліки поверхні.
 • Реставрація акрилових ванн в Кременчуці - це прекрасна і гідна альтернатива купівлі нової ванни. Для здійснення затії, наші майстри використовують якісні акрилові емалі. Після оновлення така ванна придбаває гладкість і глянсовий відтінок.
 • Реставрація чавунних ванн в Кременчуці - краще рішення для приведення в гармонійний зовнішній вигляд старої добротної ванни. Це устаткування дає швидкий ефект іржі, поетом його реновація - досить вигідне рішення. Чавун - дуже зносостійкий і надійний матеріал і перш ніж зважиться на його викид, подумайте про реставрацію.

Відповіді на часті питання по реставрації ванни в Кременчуці

⭐️ Що таке наливний кут і навіщо він потрібний?

Наливний кут - це заповнення рідким акрилом відстані між ванною і плиткою. Таким чином, обробка виглядає ушляхетнено і гармонійно. Цей матеріал допомагає уникнути корозії і грибка.

⭐️ Наскільки запорошені роботи по реставрації ванни в Кременчуці?

Якісне виконання припускає попередню шліфовку, а також використання матеріалів, які так чи інакше дадуть наявність пилу. Якщо вас переконують в зворотному замисліться - можливо майстри проводять роботу неграмотно або використовують небезпечні кислоти.

⭐️ Як скоро я зможу використати ванну після реставрації в Кременчуці?

Залежно від виду реставраційних робіт, її повне висихання може зайняти певний час. В середньому це від 16 до 36 годин. Важливо дотримуватися цього правила, щоб матеріал зберіг заявлену зносостійкість надалі.

⭐️ Чи буде моя ванна після реставрації в Кременчуці слизької?

Емаль, яку ми використовуємо менш слизька чим заводський тип. Якщо ви переживаєте із цього приводу, то рекомендуємо придбати гумовий килимок.

⭐️ Чи можу я знаходитися в квартирі під час висихання матеріалу?

Та звичайно можете. Якщо у вас є алергія на які-небудь компоненти, використовувані для реставрації, то рекомендується частіше провітрювати приміщення.

⭐️Якщо ми випадково пошкодили покриття, чи зможете ви виправити цей недолік?

Залежно від характерів і глибини збитку, ми зможемо запропонувати вам часткове або повне перекриття. Розрахунок вартості робиться на місці по витраті матеріалу.

Також ми знаходимося