Про нас

SuperDim - ця саме та компанія, яка потурбуватися про вашу безпеку щодня. Ми готові зробити ремонт газових колонок в Ківерцях навіть в терміновому порядку, забезпечуючи не лише оперативність виконання, але і якісність. Розуміючи особливості і принципи роботи будь-якого виду газових котлів, ми можемо гарантувати вам, що полагодимо пристрій навіть при найскладніших випадках. Зверніть увагу, що ми також готові замінити зламані деталі пристрою, якщо під час ремонту були виявлені їх явні несправності.

Працюємо із замовленнями будь-якої складності. Також можемо реалізувати найтерміновіші замовлення, коли під загрозою комфорт і безпека вашого будинку. У штаті компанії працюють тільки фахівці з багаторічним досвідом, а не стажисти або новачки. Кожен майстер - це універсальний працівник, який займеться ремонтом і навіть проведе невелику консультацію про правильне використання устаткування. Так вам не прийдеться переплачувати за ремонт у не перевірених майстрів і витрачати гроші на купівлю нового газового котла.

Як ми працюємо?

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Виїзд майстра

Консультація

Якісна робота

Результат

Чому варто замовити послугу ремонт газових котлів у нас?

Ремонт двоконтурних котлів в Ківерцях і інших видів подібного устаткування для на не в новинку. За усю робочу практику ми встигли попрацювати з багатьма видами пристроїв, з різними розробниками. Так ми можемо упевнено гарантувати, що зможемо зайнятися ремонтом абсолютно будь-якої техніки.

Після ремонту ви обов'язково зацікавитеся ще однією послугою - обслуговування газових котлів в Ківерцях. SuperDim передбачила і цю необхідність, тому відразу після ремонту кожен клієнт може заздалегідь домовитися про вигідні умови. Так майстер приїжджатиме до вас в слушний час для перевірки і обслуговування. І навіть якщо повторно з'являться несправності - представники компанії допоможуть вам другий раз.

Що стосується переваг SuperDim, то хочемо згадати наші ключові особливості. Ми завжди працює із строгими дедлайнами. Якщо клієнтові зручно зайнятися питанням ремонту увечері, то ми будемо увечері. А якщо уранці, то приїдемо раніше, щоб вас не затримувати на довгий час. Також готові заздалегідь потурбуватися про витратні матеріали, щоб вас це питання не хвилювало. Навіть займатися підготовчими роботами не треба, усі турботи ми візьмемо на себе.

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів в Ківерцях

Віталіна

Установка газового котла

10.05.2019

Потрібна була установка котлів в Ківерцях, оскільки купили нове устаткування для будинку. Ми з менеджерами обговорили тип котла і погоджували час. Дуже порадувало, що майстер приїхав чітко до обумовленого часу і не на хвилину пізніше. Після установки запропонували послуги обслуговування. Так ще і за приємною ціною, набагато дешевше вийшло, чим у інших. На якісність немає скарг.

Костя

Ремонт газового котла

11.06.2019

У багатьох компаніях ремонт газових котлів ціна в Ківерцях завищена, а я тимчасово не працюю і цей чинник був дуже вагомим. Не хотілося б заплатити і потім ще раз викликати іншого майстра для усунення неполадок. У цій компанії мені запропонували ціну вигідну і зробили усі якісно. Спасибі!

Марія

Ремонт газового котла

09.10. 2019

Мені довелося самою лагодити котел в Ківерцях і я дуже пошкодувала. У момент зняття котла щось пошкодила. Довелося міняти не одну деталь, а відразу декілька. Добре, що тепер є номер компанії, де мені зможуть допомогти навіть терміново. Тепер сама не робитиму ремонт газового котла, тільки до вас прибіжу!

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Особливості ремонту газових котлів в Ківерцях

Ремонт газового котла ціна в Ківерцях від SuperDim завжди актуальна і не завищена. Ми завжди беремо до уваги найскладніші особливості ремонту. Передусім майстром буде проведений огляд опалювальних контурів. Це дозволить оцінити загальний експлуатаційний стан устаткування. Далі обов'язково проведемо очищення елементів системи, заздалегідь випорожнивши котел. І в якості фінального завершення проводиться регулювання автоматики і її подальша перевірка.

Огляду підлягають основні комплектуючі котла, які будуть однакові, незалежно від виробника і моделі. Це термостат, що відповідає за підтримку встановленої температури. Газові клапани, які перекривають і відкривають потік подання газу. А також газова арматура, яка покликана відпрацьовувати команди схеми управління котлом.

Відповіді на часті питання про ремонт газових колонок в Ківерцях

⭐️ Чи треба заздалегідь підготувати котел до ремонту в Ківерцях?

Не варто себе утрудняти. Підготовчі роботи котла також входять у вартість його ремонту. Майстер знає, як краще розібрати і розмістити агрегат для його огляду.

⭐️ Ремонт газових котлів в Ківерцях передбачає обслуговування?

Звичайно. Наша компанія з радістю візьме на себе відповідальність за регулярне обслуговування. Так ваше устаткування буде в надійних руках, і подальший ремонт буде просто не потрібний.

⭐️ Можна оформити ремонт котлів в Ківерцях в терміновому порядку?

Так. Ми можемо приїхати до вас для вирішення навіть найтерміновіших питань. На сайті обов'язково скажіть менеджерові, що ваша ситуація не терпить відкладань на потім.

⭐️ Скільки коштуватиме ремонт газового котла в Ківерцях?

Все залежить від складності ситуації. Буває необхідно тільки подивитися і провести невелике коригування в роботі. А є ситуації з потребою міняти деталі. Ви можете усе це уточнити у менеджера, і він підготує для вас індивідуальний прайс.

⭐️ У вас можна замовити монтаж димаря в Ківерцях?

Так, ми також робимо послуги з монтажу димохідних систем в Ківерцях. На сайті ви можете ознайомитися з усіма послугами компанії. А при появі питань уточнити усі деталі з менеджером під час консультації.

⭐️ У скільки приїжджає майстер для ремонту газового котла в Ківерцях?

Ми потурбувалися про комфорт клієнтів. Саме тому погоджуємо час приїзду до вас додому. Клієнти самі говорять, коли у них є можливість прийняти майстра у себе удома.

Також ми знаходимось