Про нас

SuperDim пропонує ремонт електроплит за доступними і вигідними цінами. Вже сьогодні ви зможете викликати майстра до вас додому, щоб вирішити проблеми будь-якої складності з вашим устаткуванням. Наші місця вже багато років займаються ремонтом еклектичних плит і зможуть допомогти вам в усуненні будь-яких неполадок, щоб була можливість продовжити термін використання пристрою і значно заощадити на купівлі нового. Ви можете бути упевненими в чесності кожного працівника, в оперативності усі команди і в адекватних цінах.

Для купівлі комплектуючих до устаткування ми звертаємося до перевіреними виробникам і робимо оптові закупівлі. Це дозволяє економити нам на розхідниках, пропонуючи кожному клієнтові низьку ціну на послуги. Так ремонт плити обійдеться вам максимально вигідно і не прийдеться переживати про незаплановані витрати.

Як ми працюємо?

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Виїзд майстра

Консультація

Якісна робота

Результат

Чому варто замовити послугу ремонту електричних плит у нас?

Швидка швидкість виконання замовлення, адже ми приїжджаємо до вас додому впродовж трьох годин після оформлення замовлення. А також готові приїхати у будь-який інший день, коли вам буде зручніший прийняти майстра у себе удома. На усі роботи ми готові забезпечити гарантію до 12 місяців на виконувану роботу. До того ж працюємо ми офіційно. Не використовуємо посередників і завжди спілкуємося з клієнтами безпосередньо.

Наш сервісний центр SuperDim ремонт електроплити незалежно від виробника і року випуску устаткування. Вже сьогодні у вас є можливість звернутися до представників нашої компанії для запису на безкоштовну консультацію. Це можливість заздалегідь уточнити усі нюанси ще до приїзду майстра до вас додому. Вам розповідять особливості формування ціни, а також допоможуть заощадити.

Ми працюємо дуже просто і без посередників. Спочатку оформляється заявка на нашому сайті з вказівкою часу, коли краще буде вам прийняти майстра у себе удома. Після здійснюється діагностика пристрою. визначається міра наявності поломок. Майстер зробить ремонт, щоб електрична плита була як новенька. Ви приймете роботу і отримаєте гарантію на виконану роботу. При появі будь-яких питань ви завжди можете подзвонити нам ще раз, щоб отримати безкоштовну консультацію і раді з використання плити.

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів

Наталія

Ремонт перемикача духовки

10.05.2019

Я не розбираюся в техніці. А коли перестали працювати перемикачі у плити, то дуже засмутилася. На купівлю нового пристрою грошей немає. Знайшла вашу компанію і викликала майстра, раптом там щось треба було поміняти і все. Ремонт перемикача духовки пройшов дуже швидко і три рази дешевше, ніж очікувалося. Спасибі вам за відповідальність!

Марія

Ремонт електроплити

11.06.2019

Мій чоловік спробував полагодити електричну плиту і зробив тільки гірше. Тепер дві важливі деталі зламані. Добре, що мені подруга дала номер вашій компанії. Я так здивувалася, що майстри приїжджають того ж дня, коли замовлення оформили. Ось вже рік пройшов з тієї ситуації. Ми у вас скоро замовимо огляд усього устаткування, для профілактики.

Віктор

Ремонт електроплити

09.10. 2019

Мені дуже сподобався рівень ваших послуг! Все швидко і чесно. З майстром так взагалі по душах поговорили. Розповів дуже багато про використання плит, багато що навіть не знав. Спасибі хлопцям за приємне спілкування і адекватні ціни!

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Особливості ремонту електричних плит

Таке устаткування набирається популярності із-за практичності і надійності. Такий варіант плити набагато зручніше в процесі використання, естетичне зовні і безпечніше, ніж аналоги з поданням газу. Ремонт електричних плит - найпоширеніша проблема і щодня до нас звертаються багато клієнтів. Зверніть увагу, що самому робити ремонт не варто! Краще відразу подзвонити нам, адже майстри розбираються із складними проблемами дуже швидко.

Передусім важливо зробити діагностику і перевірити справність усіх деталей. Після чого вже знадобиться заміна або лагодження наявних комплектуючих. Вам допоможуть зрозуміти причини виникнення неполадки, можливо були неправильні умови використання. Майстер після діагностики запропонує декілька рішень по ремонту електричної плити, а ви виберете більше відповідний з точки зору швидкості реалізації і вартості.

Відповіді на часті питання про ремонт електроплит

⭐️ Як довго робиться ремонт індукційних плит?

Все залежить від особливостей вашого випадку. Деякі неполадки усуваються впродовж години, а деякі вимагають заміни і йде більше часу. Вам нададуть консультацію і ви зможете вибрати самий відповідний варіант подій.

⭐️ Чому не нагріває електрична плита?

Швидше за все проблема в прихованій спіралі і знадобиться її заміна. Наші майстри візьмуть усі потрібні деталі з собою, від вас потрібно буде тільки вказати виробника пристрою.

⭐️ Чому не включаються комфорки на електроплиті?

Проблема, швидше за все, звязана з перегоранням нагрівальних елементів або монохромної нитки. Зверніться за консультацією на нашому сайті і вам допоможуть швидше зрозуміти причини поломки і оформити замовлення для приїзду фахівця до вас додому.

⭐️ Можна у вас замовити установку електричної плити?

Так. Ми займаємося не лише ремонтом. На сайті доступна можливість оформлення замовлення установки або навіть гарантійного обслуговування.

⭐️ Чи робите ви ремонт склокерамічних плит?

ДКонечно. Багаторічний досвід роботи зіштовхував нас з необхідністю робити ремонт різного типу плит. Ми також готові оглянути склокерамічні, електричні і навіть газові плити.

⭐️ Скільки коштує ремонт комфорок електроплити?

Усі проблеми і процес їх рішення індивідуальний. Ми допоможемо вам вибрати самий практичний і економний шлях вирішення проблеми. Майстер огляне устаткування і надасть звітність про подальшу роботу і ціни.

Де ми знаходимося