Про нас

Правильно викопаний з технічної точки зору колодязь - це праця, що вимагає вміння і обознанності найманого персоналу, а також грамотного залучення спеціальної техніки. Наша компанія має величезний досвід і кращих майстрів в сфері копки колодязів.

Ми ретельно стежимо за своєю репутацією і тому з упевненістю даємо гарантію на надання якісної послуги копка колодязів в Сновську. Вибираючи нашу компанію, клієнт може не хвилюватися про виникнення будь-яких труднощів, колодязь буде викопано оперативно в зазначений термін. Чому ми? Причин багато!

У нашому штабі - кращі майстри по копанні колодязів які при проведенні робіт використовують сучасні технології. Ми починаємо роботу тільки з упевненістю в її успішному завершенні і пропонуємо найкращі, справедливі ціни за виконання послуг. Всі оплати тільки за фактом виконання послуги. Для нас немає нездійсненних завдань і труднощі нас не лякають.

Копка колодязів ціна Сновськ

Як ми працюємо?

Копка колодязя Сновськ

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Копка колодязів Сновськ ціна

Виїзд бригади

Копання колодязя Сновськ

Консультація

Копка колодязя ціна Сновськ

Якісна робота

Викопати колодязь ціна Сновськ

Результат

З чого складається ціна на послугу копання колодязя в Сновську

Для того, щоб колодязь функціонував безперебійно і давав хороше джерело води, необхідно правильно вибрати місце. Наші фахівці можуть визначити найбільш вигідне місце для водоносного колодязя і зробити отвір саме в цьому місці. Копка колодязів в Сновську ціна визначається в індивідуальному порядку, залежно від ряду факторів:

  • Глибина залягання джерела, яку заздалегідь визначає геолог. Тут також враховується рельєф ділянки
  • Наявність колодязів на сусідніх ділянках, санітарні норми і умови розташування колодязів далеко від об'єктів зливних ям
  • Витрати на переміщення крана маніпулятора і техніки, в разі необхідності при виконанні послуги копка колодязя в Сновську
  • Головна робота - це безпосередньо створення колодязної шахти, яка і стане основою для майбутнього колодязя

Копка колодязів ціна в Сновську обраховується в залежності від кількості необхідних секцій - вони ж і визначають глибину конструкції. Вартість залежить від того, який вид копки застосуємо в тій чи іншій ситуації, це може бути як ручна професійна, так і машинна копка. При сумнівних ситуаціях може проводитися контрольне буріння, визначаюче місце залягання води та глибину колодязя.

Хочете замовити копку колодязя?

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з оформленням замовлення і консультацією!

Фото наших робіт в Сновську

Відгуки наших клієнтів в Сновську

Наталія

Копка колодязів

16.05.2014

Викопати колодязь ціна в Сновську, яка нам попадалася бувала часом захмарною. Коли ми знайшли вашу компанію, то перше що сподобалося - це хороша консультація, де нам пояснили з чого складається ціна і запропонували вигідні умови. Роботу виконали якісно і швидко.

Леонід

Копка колодязя

02.11.2017

Користалися вашими послугами минулого літа для створення нового колодязя на дачі і залишилися дуже задоволені їх виконанням. Тепер ось вирішили зробити новий колодязь у батьків в селі - і теж все на вищому рівні. Дякуємо!

Тарас

Копання колодязя

25.01.2020

Здорово, що у нас ще залишилися чудові майстри - справжні професіонали своєї справи. Нам провели копку колодязя в Сновську в досить складній ділянці в плані грунту. Ми думали це буде проблематично, а виявилося все просто! Справа - майстра боїться - це точно про вас!

Хочете викопати колодязь?

Менеджер із задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Особливості копки колодязів в Сновську

Складний і трудомісткий процес, який передбачає етап підготовки, копки і проведення очисних робіт - вивезення землі та інше. Довірити копання колодязя в Сновську краще професіоналам своєї справи. Особливості та технологія даного роду діяльності, залежить від специфіки грунту. Застосовують кілька варіантів:

  • Відкритий спосіб створення колодязя передбачає ручну роботу - даний тип робіт підходить при наявності на ділянці щільного грунту і кінцевої мети - отримати колодязь накопичувального виду
  • Закритий спосіб - це створення копки шахти всередині кільця з бетону. Незамінний на сипучому грунті по типу піску або щебеню. При знятті грунту бетонне кільце опускається все нижче і так до моменту потрапляння в водоносний шар

Рідше застосовуються техніки з буріння свердловини, це більш дорога процедура.

Відповіді на часті питання по копанні колодязів в Сновську

⭐️ Скільки часу вам знадобиться щоб викопати колодязь на дачній ділянці в Сновську?

Для того, щоб визначити точні терміни виконання послуги необхідно оцінити об'єкт на наявність перешкод для викопування, місцевості на якій будуть проводити роботу, віддаленості об'єкта, глибині залягання вод та інше. Наші майстри заздалегідь попереджають замовника якщо час виконання виходить за рамки стандартів.

⭐️ Чи є різниця в яку пору року копати колодязь в Сновську?

Принципової різниці немає. Однак ми рекомендуємо вибирати для даного процесу середину літа або зими, оскільки в цей час підводні та грунтові води мають найнижчий рівень.

⭐️ Копання колодязя ціна в Сновську - що входить у вартість послуги?

Виїзд бригади на об'єкт, визначення глибини і місця залягання джерела, копка колодязя найбільш зручним методом, з урахуванням індивідуальних факторів ділянки, прибирання території після виконання послуги.

⭐️ Чи можу я викопати колодязь самостійно?

Якщо у вас є спеціальне обладнання і кваліфікація то так. Довіряти цю справу краще професіоналам, адже неправильно виконана робота може привести до непоправних наслідків - отруєння вод або швидкого пересихання джерела.

⭐️ Чи можете ви викопати колодязь саме в тому місці де я вкажу?

Все залежить від того - чи підходить це місце за технічними рекомендаціями. Ми виконуємо роботу по суворій регламентації і місце колодязя визначається в залежності від санітарних норм, а також геологічних характеристик грунту.

⭐️ Що таке жила і чому її визначають до початку копання колодязя?

Залежно від того як розташовані водотривкі шари грунту - визначається водоносна жила на ділянці. Це місце найбільш сприятливе для установки конструкції колодязя і копання шахти, тому його доцільно позначити на початкових етапах всього процесу.

Також ми знаходимося