Про нас

Якщо ви власник добротного колодязя з питною водою, то напевно стикалися з питанням його обслуговування. Для того, щоб джерело не засмічувалося і не втрачало своєї якості, а вода мала хороший безпечний для споживання склад, час від часу колодязі потребують очищення. Навіть невинне забруднення може стати причиною серйозного засмічення колодязя. Для того, щоб мати впевненість у якості споживаної води, ми радимо не зволікати і проводити профілактичну чистку хоча б один раз на рік.

Ми - компанія з багаторічним стажем, що надає послугу чистка колодязів в Ніжині. Ми працюємо без вихідних за зручним для наших клієнтів графіку і завжди йдемо назустріч, якщо необхідно приїхати терміново. Місто або область - не має значення, маршрут наших майстрів буде відкоректований негайно. Вибираючи сервіс від наших фахівців, ви отримуєте гарантію на краще оперативне обслуговування та справедливу ціну!

Чистка колодязів ціна Ніжин

Як ми працюємо?

Чистка колодязя Ніжин

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Чистка криниць Ніжин ціна

Виїзд бригади

Почистити криницю Ніжин

Консультація

Чистка колодязя насосом Ніжин

Якісна робота

Скільки коштує почистити колодязь Ніжин

Результат

З чого складається ціна на послугу чищення колодязя в Ніжині

Чистка колодязя в Ніжині - це комплексне обслуговування, яке включає в себе ряд процесів, що входять у вартість. Стандартні розцінки ви зможете побачити на нашому сайті. При складанні кошторису, наші менеджери прораховують кожне замовлення індивідуально, озвучують його клієнту і призначають дату надання сервісу. Ціна може відрізнятися, в залежності від впливу на неї таких чинників:

  • Віддаленість об'єкту і витрати виїзної бригади на паливо
  • Обсяг робіт і масштаби колодязя
  • Ступінь забруднення колодязя на момент обслуговування
  • Комплексне очищення до 10 кілець (більше 10 кілець)
  • Чистка шахти глибиною до 10 кілець (більше 10 кілець)
  • Чистка дна колодязя та інше

Чистка колодязя ціна в Ніжині пропонована нашою компанією - доступна кожному. Залежно від того, який на ділянці тип колодязя, а також від виду необхідних робіт, можна вибрати послугу по його обслуговуванню. Найчастіше ціна залежить саме від глибини шахти, якщо вона складається з більш ніж 20 кілець, таке замовлення розраховується індивідуально. Звернувшись в нашу компанію із запитом - почистити колодязь ціна в Ніжині, ви зможете отримати безкоштовну консультацію менеджера і прорахувати вартість всіх необхідних вам робіт.

Хочете замовити чистку колодязя?

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з оформленням замовлення і консультацією!

Фото наших робіт в Ніжині

Відгуки наших клієнтів в Ніжині

Єлизавета

Чистка колодязів

16.05.2014

Хочу написати спасибі вашій команді майстрів! Я замовила послугу з чищення колодязя на дачу в Ніжині і була здивована наскільки оперативно і професійно ваші майстри виконали завдання. Окремо дякую за справедливість не завищені ціни!

Олександр

Чистка колодязя

02.11.2017

Потрібно було привести в порядок колодязь після тривалого застою. Подзвонили в вашу компанію і замовили послугу комплексної чищення насосом в Ніжині. Хлопці зробили все за 5 годин. Тепер п'ємо чисту водичку і радіємо!

Станіслав

Чистка колодязя насосом

25.01.2020

Один раз я намагався почистити колодязь самостійно і зрозумів яка це праця. Тому тепер завжди звертаюся до вашої компанії! Раз в сезон замовляємо чистку колодязя і завжди задоволені результатами і ціною.

Хочете почистити колодязь?

Менеджер із задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Особливості чищення колодязів в Ніжині

Колодязь - це непроста гідроспоруда, тому для того, щоб зробити якісне його очищення, необхідно вдаватися тільки до послуг професіоналів. Перед тим як почати процедуру, наші майстри виявляють причину забруднення і тільки потім приймають рішення про те, як краще почистити ділянку. Технології, які ми застосовуємо це:

  • Чистка колодязя насосом в Ніжині - передбачає застосування спеціального дренажного або вібраційного апарату, який при зануренні на дно, за допомогою шланга доставляє воду на поверхню. Залежно від того, який грунт на дні, вибирають певний тип насоса, щоб домогтися максимально гармонійного результату очистки
  • Чистка колодязя механічним методом - за допомогою грейфера або вручну вода викачується з шахти колодязя і проводиться чистка
  • Також застосовують апарати високого тиску для чисток даного роду

Відповіді на часті питання з чищення колодязів в Ніжині

⭐️ Як часто необхідно чистити криницю в Ніжині?

Залежно від характеристик колодязя, періодичність очищення визначається індивідуально. Наприклад, вважається, що чим глибше знаходиться джерело тим рідше його необхідно чистити. Ми рекомендуємо вдаватися до даної процедури як мінімум один раз на рік або в сезон користування.

⭐️ Колодязь простоював зиму - потрібна чистка?

У зимовий період дно колодязя може покриватися мулом, навіть коли він захищений і закритий, там можуть утворюватися шкідливі відкладення. Як результат - мікрофлора має несприятливий склад. В такому випадку, ми завжди рекомендуємо профілактичну чистку.

⭐️ З колодязя йде неприємний запах - чому це відбувається?

Якщо ви помітили таку обставину, то швидше за все причина в тому, що в колодязі розвиваються шкідливі мікроорганізми. Щоб позбутися неприємного запаху ми рекомендуємо провести діагностику і чистку колодязя.

⭐️ Чи проводите ви дезінфекцію при чищенні колодязя в Ніжині?

Так у нас є така послуга. У разі, якщо колодязь не чистився тривалий час, рекомендується проведення дезінфекційних процедур. Для того, щоб переконатися в необхідності заходів можна зробити попередній аналіз води.

⭐️ У нас чиста прозора вода - навіщо чистити криницю?

Причин для того щоб почистити колодязь в Ніжині досить багато. Джерела знаходяться поблизу мегаполісів необхідно перевіряти, оскільки в них можуть потрапляти шкідливі речовини, які не видно оку.

⭐️ Чи можу я самостійно почистити колодязь від мулу?

Чесно кажучи, це досить складна і невигідна затія. Адже не маючи спеціального обладнання і навички, почистити колодязь якісно вам навряд чи вдасться. Краще довірити це питання професіоналам, тим більше, з огляду на факт того, що чистка колодязів ціна в Ніжині в нашій компанії досить демократична і доступна.

Також ми знаходимося