Про нас

Майстри компанії SuperDim надають кожному послуги про демонтажні роботи. Вони прекрасно розбираються в цій справі і допоможуть у всьому, стосовно демонтажу.

Фірма SuperDim без зусиль допоможе демонтувати що завгодно. У нас дружна і згуртована команда професіоналів з колосальним досвідом. Кожен із співробітників пройшов спеціальну підготовку і постійно удосконалює свої навички. Тому, і підхід у нас професійний.

Компанія пунктуальна і завжди робить свої послуги вчасно. У нас бездоганна репутація, напрацьована роками і чесною працею в області демонтажних робіт. З кожним зверненням клієнта ми постійно покращуємо свій сервіс і стаємо ефективніше.

Як ми працюємо?

Подзвоніть нам або
залиште заявку

Виїзд майстра

Консультація

Якісна робота

Результат

Чому краще звернутися до нас за демонтажними роботами?

Багато клієнтів турбуються щодо порядності, чесності і якості виконуваних робіт. Будь-який клієнт може бути упевнений в оперативності надання послуг. У нашої фірми є досить переваг. Одно з них - це прийнятна демонтажні роботи ціна. Тому, ми вирішили їх вказати нижче:

  • У нас найприйнятніші ціни для кожного. Навіть незаможні можуть звернутися до нас і отримати якісну послугу з демократичної вартості.
  • Ми - кліентоорінтована компанія. Ми надаємо індивідуальний підхід для кожного.
  • Наші працівники - це добре навчений персонал. Їм можна довірити таку справу, як послуги демонтажних робіт, адже вони не причинять неприємностей, браку і конфліктів.
  • Ми відповідаємо за якість робіт.
  • Ми виконаємо роботи будь-якої складності. Від цього залежатиме демонтаж перегородок ціна.
  • У нас досить матеріалів і інструментів, щоб займатися різного роду демонтажем.

Хочете замовити виїзд майстра?

Менеджер c задоволенням допоможе Вам з викликом майстра і консультацією!

Відгуки наших клієнтів

Василь

Демонтаж міжкімнатної стіни

10.05.2019

БТІ дозволило розширити кімнату і я зважився на демонтаж стіни між кімнатами. Полазив по Інтернету і нічого кращого, ніж компанія SuperDim не знайшов. Хлопці приїхали вчасно, швидко демонтували стіну, але ще і будівельне сміття акуратно вивезли. Причому усе це за невеликі гроші. Прайс на демонтажні роботи виправданий якістю. Так тримати, хлопці!

Олександр

Демонтаж і вивезення меблів

11.06.2019

Ми переїжджали і потрібно було перевезти і розібрати меблеві гарнітури, що стоять у нас в кімнатах. Ми подзвонили в SuperDim, і ввічливі менеджери усі розповіли і швидко оформили заявку. Фахівці приїхали в заявлений час, розібрали меблі і акуратно склали в автомобіль. Усі завдання були виконані оперативно І ще порадувала демонтаж гіпсокартону ціна. Рекомендуємо!

Володимир

Демонтаж старої плитки

09.10. 2019

Потрібно було покласти нову плитку, а стару зняти. Тому, ми вирішили звернутися до професіоналів з SuperDim. Вони на практиці довели свій професіоналізм, вправно і швидко знявши стару плитку. Крім того, вони швидко прибрали залишки клею із стіни. Тим більше вийшло це недорого. Вартість демонтажних робіт виправдалася на всі сто процентів. Спасибі!

Хочете замовити виїзду майстра?

Менеджер c задоволенням підкаже, як розв'язати цю проблему!

Особливості демонтажних робіт

SuperDim пропонує будь-які види демонтажних робіт. Ми виконаємо демонтаж будь-якої складності і на будь-якому об'єкті, навіть самому далекий. Причому усі роботи будуть виконані якісно і оперативно: У нас ви можете отримати рішення наступних проблем :

  • Демонтаж і вивезення меблів. Фахівці можуть повністю розібрати меблевий гарнітур по усій квартирі і вивезти на інше місце проживання.
  • Демонтаж старої плитки, вікон, дверей, підлогового покриття. Це підготовчі роботи для оновлення квартир і будинків. Ми виконаємо це в найкоротші терміни.
  • Ми також здійснюємо роботи в різних офісних і службових приміщеннях.
  • Демонтаж цегляних стін на будівництві.

Відповіді на часті питання про демонтаж

⭐️ Яка у вас ціпа па демонтаж цегляної стіни Києві?

З цим питанням ви можете звернутися до наших менеджерів, і вони проконсультують відносно прайса на наші послуги.

⭐️ Якій складності демонтаж ви виконуєте?

Ми здійснюємо демонтажні роботи будь-якої складності і на будь-якому об'єкті, навіть на найвіддаленішому. Від цього буде демонтажні роботи ціна різна.

⭐️ Чи треба закупити інструменти або матеріали, потрібні для демонтажу?

У цьому немає необхідності. Наші майстри мають в розпорядженні необхідні інструменти, щоб з легкістю здійснити демонтажні роботи.

⭐️ Яким способом можна звернутися у вашу компанію?

На офіційному сайті SuperDim є номер телефону, по якому будь-який клієнт може подзвонити і дізнатися про усі необхідні подробиці.

⭐️ Чи варто оформляти договір на надання послуг?

Так. Ми укладаємо угоду з нашими клієнтами, де чітко прописані умови, права і обов'язки. Робимо ми це заради того, щоб клієнти не сумнівалися в нашій чесності і якості виконуваних робіт.

⭐️ Які у вас є акції?

На це питання Вам дадуть відповідь наші менеджери і детально викладуть усі наявні пропозиції для клієнтів. Демонтаж штукатурки ціна завжди залишатиметься для вас доступною.

Де ми знаходимося