Про нас

Наша компанія вже багато років займає лідируючі позиції на ринку будівельних послуг. Основний напрямок нашої діяльності - циклювання підлоги, швидка і якісна реставрація паркету в Снігурівці та його ремонт. Ми професійно піклуємося про підлогове покриття, виконуючи роботу дбайливо і свідомістю справи. Ми професійно усунемо дефекти і повернемо паркету первинний вигляд, так що вам не доведеться витрачатися на покупку і монтаж нового.

Відновлення паркету в Снігурівці проводиться практично без пилу і неприємного запаху. Уникнути появи сміття і неприємного запаху під час циклювання дерев'яної підлоги нам допомагає якісне сучасне обладнання. Яке ми використовуємо в своїй роботі. Після реставрації паркет служить ще довгі роки. Ми дотримуємося високих стандартів якості, що є головним принципом нашої роботи.

Як відомо, подряпини, щілини, здуття, знос, скрип і вибоїни паркету не додають інтер'єру естетичності. Наші висококваліфіковані майстри допоможуть швидко усунути ці та інші вади. Ми даємо гарантію на свій ремонт паркету в Снігурівці.

Реставрація паркету ціна Снігурівка

Як ми працюємо?

Циклювання паркету ціна Снігурівка

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Шліфування паркету ціна Снігурівка

Виїзд бригади

Шліфування підлоги ціна Снігурівка

Консультація

Циклювання підлоги ціна Снігурівка

Якісна робота

Шліфування бетонної підлоги Снігурівка

Результат

Шліфування дерев'яної підлоги ціна Снігурівка

Ціни на циклювання паркету в Снігурівці

Види робіт Ціна за м2
Циклювання і шліфування підлоги стрічковою машинкою від 85 грн
Циклювання і шліфування паркету барабанною машинкою від 65 грн
Шліфування підлоги плоскошліфувальною машиною від 60 грн
Нанесення лаку від 25 грн
Демонтаж паркету від 50 грн

Не знайшли цікаву для Вас інформацію? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам і ми з радістю представимо повний список послуг і ціни на них.

Хочете замовити циклювання паркету?

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з оформленням замовлення і консультацією!

Фото наших робіт в Снігурівці

З чого складається ціна циклювання паркету в Снігурівці

Реставрація паркету, ціна якої доступна кожному, є досить серйозною роботою, яка проводиться при пошкодженнях дошки або плановому ремонті. При цьому циклювання паркету в Снігурівці буде коштувати дешевше, ніж капітальна заміна підлогового покриття. Однак вартість в кожному окремому випадку буде відрізнятися. Скільки буде коштувати циклювання паркету ціна в Снігурівці на таку послугу формується з декількох складових. Ось основні чинники, які на це впливають:

  • Площа ділянки, яка підлягає циклювання. Вартість розраховується за метр квадратний
  • Загальний стан підлоги - чим сильніше вона деформована, тим дорожче обійдеться робота.
  • Циклювання підлоги в Снігурівці здійснюється за допомогою як вітчизняного, так і німецького обладнання - звідси і різниця в ціні
  • Якість витратних матеріалів і лаків а також терміни виконання робіт.

На сайті компанії представлена інформація щодо того, у скільки обійдеться шліфування паркету ціна в Снігурівці практично не відрізняється від вартості таких послуг в інших містах. Точну суму озвучить менеджер після всіх вимірів і узгодження нюансів.

Відгуки наших клієнтів в Снігурівці

Ангеліна

Реставрація паркету

16.05.2014

Замовили у вас послугу циклювання паркету і дуже задоволені результатом. Відгуки про реставрацію паркету в Снігурівці не підвели. Підлога стала виглядати ефектно і багато. Приємно ходити по такому покриттю, хоча раніше на паркеті було багато глибоких подряпин, що псувало весь вигляд кімнати. Дякую майстрам за якісну і швидку роботу.

Юрій

Ремонт паркету

02.11.2017

У будинку моїх батьків паркет був настільки старим, що ми хотіли його просто прибрати і покласти лінолеум. Однак сусідка (ваша клієнтка, до речі) порадила зробити ремонт паркету в Снігурівці. В результаті ми не пошкодували про те, що звернулися за вашою допомогою. Паркет просто супер, батьки в захваті, та й зал перетворився до невпізнання. Дякую вашим умільцям!

Василь

Відновлення паркету

25.01.2020

У нас прорвало трубу і залило гарячою водою паркет в коридорі, після чого на ньому побілів лак і залишилося негарне пляма. На щастя, вчасно попався на очі ваш сайт з послугою відновлення паркету в Снігурівці. Всього через два дні ми отримали новенький, блискучий паркет, хоча навіть не довелося його міняти. Справжні професіонали! Дякую за роботу!

Хочете зробити циклювання паркету?

Менеджер з задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Особливості циклювання підлоги в Снігурівці

Шліфування підлоги в Снігурівці проводиться за допомогою циклювальної машини. Спочатку йде обробка крупнозернистим наждачним папером і завершується дрібнозернистим. Весь процес проводиться за закритими дверима, при цьому майстер повинен бути в респіраторі і обов'язково в окулярах.

Машина по підлозі ковзає паралельної смугою, перекриваючи попередню на 5-6 сантиметрів. Далі використовується дрібніша наждачка, і обробка вже виконується перпендикулярно до тієї, що була до цього. Остання обробка відбувається дрібною шкіркою у напрямку дощок. Реставрація паркету, ціна залежить ще і від складності роботи, порадує кожного своїм ефектним результатом. Шліфування паркету в Снігурівці проводиться в кілька етапів:

  • Спочатку готується кімната
  • Далі ретельно обстежується поверхня підлоги
  • Узгоджується метод циклювання - за допомогою обладнання або ручна
  • Виконується безпосередньо саме циклювання дерев'яної підлоги
  • Здійснюється обробка місць примикання і кутів
  • Закладаються дефекти і підлога покривається лаком

Ціна паркетних робіт в Снігурівці може варіюватися від часу, який необхідний на виконання замовлення. В середньому майстер витрачає приблизно 1 день на паркетні роботи в Снігурівці (ціна гнучка) в кімнаті площею до 20 м2. Також цей показник залежить від рівня майстерності конкретного фахівця. Навіть шліфування дерев'яної підлоги (ціна в Снігурівці може бути різною) вимагає особливої майстерності працівників.

Відповіді на часті питання по шліфовці паркету в Снігурівці

⭐️ Навіщо потрібна шліфовка дерев'яної підлоги в Снігурівці?

Дерев'яна підлога має свої переваги. Наприклад, такий модний сучасний матеріал, як ламінат, може прослужити максимум років 7, а то й менше, в той час як паркет може служити десятиліттями. Однак за ним теж слід доглядати і періодично оновлювати. Ось тут і прийде на допомогу шліфування паркету ціна якої порівняно невисока, тому можна собі дозволити додати паркету презентабельний вигляд.

⭐️ Як довго тримається результат після циклювання?

Якщо за паркетом правильно доглядати, то наступне циклювання знадобиться йому тільки через 10 або 15 років. Цей термін варіюється в залежності від особливостей експлуатації покриття. Якщо ви будете проливати на нього рідини, ходити у вуличному взутті або неакуратно рухати по підлозі меблі, то паркет прийде в непридатність вже дуже швидко.

⭐️ Який лак краще вибрати - глянцевий або матовий?

Матовий лак не такий міцний, як глянцевий, але це не суттєво впливає на термін служби паркету. При виборі лаку потрібно орієнтуватися на те, яким ви хочете бачити свою підлогу. Глянець, природно, виглядає розкішно, однак на ньому краще буде видно пил і бруд.

⭐️ Скільки сохне лак?

У роботі ми використовуємо виключно високоякісні матеріали, і лак в тому числі. Як правило, цей склад випускається на водній основі, тому і сохне він досить швидко. Наприклад, акуратно ходити по ньому можна вже через кілька годин, а максимальної міцності він досягне через 3-7 днів. Тільки потім в кімнату можна буде занести меблі.

⭐️ Яка ціна реставрації паркету в Снігурівці?

Вартість робіт складається з багатьох пунктів. Так само як площа приміщення, ступінь зносу паркету, наявність великих пошкоджень на ньому і деформацій. Також враховується якість фарби і лаку, якими згодом буде оброблена підлога. Крім того, мають значення терміни виконання робіт - якщо вам потрібно швидко, то і вартість. відповідно, теж збільшиться. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті або у менеджера, зв'язавшись з нами по телефону або через інтернет.

⭐️ Як довго проводиться циклювання підлоги в Снігурівці?

Майстер в середньому циклює за день від 20 до 25 м2 паркетної дошки. Однак цей показник теж залежить від складності робіт і стану самого паркету. Часто фахівці працюють в парі, тому замовлення, як правило, виконується вже на наступний день після оформлення.

Також ми знаходимося