Про нас

Ми - це команда професіоналів, що надає асенізаторські послуги. Багаторічний досвід, якісна техніка і кращі фахівці своєї справи - це три основних кита, на яких ми впевнено стоїмо! Асенізатор швидко і оперативно приїде в потрібний район і виконає роботи будь-якої складності, пов'язані з очищенням зливів і каналізаційних відсіків.

Ми працюємо за чіткою схемою, в якій будь-яке звернення клієнта отримує зворотний зв'язок. Для того, щоб замовити послуги асенізатора, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону. Далі наш менеджер уточнює і погоджує деталі замовлення, а також зручний час для його виконання. Всі оплати проводяться за фактом виконання робіт.

Ми робимо свою роботу якісно і пропонуємо своїм клієнтам справедливі та не завищені ціни. Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте - кращий сервіс і вартість, а також оперативне обслуговування.

Ассенізаторська машина послуги

Як ми працюємо?

Викачка каналізації

Зателефонуйте нам або
залиште заявку

Послуги асенізатора ціна

Виїзд бригади

Викачка зливних ям ціна

Консультація

Послуги асенізатора ціна

Якісна робота

Очищення септика

Результат

З чого складається ціна на асенізаторські послуги

Послуги асенізатора ціна складається з ряду факторів і розраховується індивідуально для кожного об'єкта. Багато в чому порядок ціни залежить від того, яка машина необхідна для проведення очисних робіт. Також важливе значення відіграє масштаб роботи і обсяг стоку, наприклад, якщо мова йде про послугу - викачка вигрібних ям. У проведенні розрахунків, наші фахівці беруть до уваги такі параметри:

  • Витрати пов'язані з технікою - вантажопідйомність машини, а також витрата палива
  • Обсяг, необхідний для вміщення і перевезення вмісту стоків - максимальна місткість цистерни
  • Характеристики насоса - дають розуміння того, скільки рідини може бути перекачано за годину роботи
  • Гранично можлива глибина чистки зливних ям

З попереднім урахуванням всіх перерахованих вище критеріїв, послуга надається без будь-яких форс мажорів і затримок. Викачка вигрібних ям ціна цілком демократична. Безліч наших клієнтів залишилися задоволені як запропонованою вартістю, так і результатом робіт. З питанням - очищення вигрібних ям ціна, можна ознайомитися на сайті або створити персональний прорахунок за необхідними параметрами.

Хочете замовити послуги асенізатора?

Менеджер із задоволенням допоможе Вам з оформленням замовлення і консультацією!

Як ми працюємо

Відгуки наших клієнтів

Інна

Викачка вигрібних ям

16.05.2014

Ми замовляли у вас послугу з відкачування вигрібної ями. Будинок знаходиться в межах міста, машина приїхала на наступний день після оформлення заявки. Провели очисні роботи буквально за пів години, хоча ми очікували що це буде довше. Спасибі за оперативність.

Олексій

Асенізація

02.11.2017

Ми купили будинок в занедбаному стані, думали що не зможемо використовувати стару погрібну яму. Знайомі порекомендували вашу компанію, ми звернулися і залишилися дуже задоволені. Завдяки сучасній техніці все швидко почистили і тепер каналізація працює на всі 100!

Максим

Очищення вигрібних ям

25.01.2020

Звертаюся до вас вже не перший раз і завжди задоволений результатом. Швидко, якісно і головне - ціни лояльні. Майстри підказали періодичність очищення вигрібних ям і тепер ми звертаємося за затвердженим графіком, щоб не запускати.

Хочете викачати каналізацію?

Менеджер із задоволенням підкаже, як вирішити цю проблему!

Особливості викачування вигрібних ям

Асенізація - це складний технічний процес, роль якого складно переоцінити. Викачка зливних ям, а також викачка каналізації відбувається за попередньою заявкою. Наші фахівці враховують віддаленість об'єкту, а також обсяг резервуара, що вимагає чистки і виїжджають на територію замовника. Далі технологія всього процесу будується поетапно:

  • Розміщення машини і розташування шланга поблизу місця з нечистотами
  • Занурення шланга в забірний отвір і безпосередньо в місце відкачування каналізаціїи
  • Очищення септика
  • Перекачування вмісту ями в резервуар цистерни, за рахунок роботи мотора

На завершення робіт, наші майстри можуть провести додаткове очищення стін вигрібної ями, видалення відкладень і промивку. Ми застосовуємо спеціальні препарати, що сприяють кращій переробці нечистот.

Відповіді на часті питання з викачування вигрібних ям

⭐️ Як зрозуміти що пора провести очистку зливної ями?

Зверніть увагу на такі фактори: повільний відтік води в слив, поява неприємного запаху в стоках або на ділянці, специфічні звуки булькання в системі каналізації.

⭐️ Чи рекомендуєте ви використовувати біопрепарати після проведення викачування нечистот?

Робота септика із застосуванням спеціальних препаратів для прискорення процесу розкладання дасть септику стабільність і безперебійність роботи в проміжках між замовленням послуги очищення вигрібних ям.

⭐️ Чи можу я самостійно очистити вигрібну яму?

Сучасні технології дозволяють застосовувати різні способи для очищення септиків і ям. Приємного в даній процедурі мало, особливо якщо проводити її підручним способом, більш того - це небезпечно для здоров'я і вимагає підготовки і спеціального обмундирування. Немає нічого кращого, ніж використання фекального насоса.

⭐️ У моєї бабусі вже років 20 стоїть вигрібна яма і все добре. Навіщо її чистити?

Врахуйте що водоспоживання і кількість миючих засобів в сучасному світі дуже збільшилася. Ці чинники сприяють зниженню прохідності грунда, а також сильного забруднення ґрунтових вод.

⭐️ Викачка зливних ям ціна і області суттєво відрізняється?

Залежно від кілометражу віддаленості від міста, прораховуються додаткові витрати на паливо для переміщення асенізаторської машини. Але вартість істотно не вище стандартної.

⭐️ Чи правда що після процесу викачування ям в будинку може бути неприємний запах?

Все залежить від того наскільки регулярно проводиться очистка вигрібної ями, а також правильності планування каналізації будинку. Неприємний запах може виникнути, але тільки лише в процесі відкачування не більше.

Де ми знаходимося